gsm 002 - بزودی در گوگل‌پلی می‌توانید اپلیکیشن‌های پولی را رایگان امتحان کنید
اشتراک

بزودی در گوگل‌پلی می‌توانید اپلیکیشن‌های پولی را رایگان امتحان کنید

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

بزودی می‌توانید قبل از خرید اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی از گوگل پلی استور، به مدت ۱۰ دقیقه با آن‌ها به شکل رایگان کار کنید.

طبق آخرین گزارش‌ها به نظر می‌رسد که گوگل در حال آماده کردن خود برای یک تغییر بزرگ در فروشگاه نرم‌افزاری خود، گوگل پلی استور، است تا کاربران بیشتری را به خرید نرم‌افزار و بازی از این فروشگاه ترغیب کند.

پیش از این گوگل برای کسب رضایت کاربران این امکان را ارائه می‌داد که در صورت عدم رضایت از خرید خود، درخواست بازگشت وجه بدهند. اما حالا می‌خواهد بیش از پیش به سمت رضایت کاربران حرکت کند. در این ویژگی جدید که قراراست بزودی به فروشگاه گوگل پلی اضافه شود کاربران می‌توانند برنامه‌ها و بازی‌های پولی را به مدت ۱۰ دقیقه به شکل کاملا رایگان استفاده کنند و در صورتی که رضایت آن‌ها را جلب کرد سپس نسبت به خرید اقدام کنند.

gsm 002 300x188 - بزودی در گوگل‌پلی می‌توانید اپلیکیشن‌های پولی را رایگان امتحان کنید

این امکان البته می‌توانست دست هکرها را برای ارائه نسخه‌های رایگان از برنامه‌های پولی باز بگذارد. اما گوگل برای جلوگیری از این مورد و افزایش امنیت کاربران، این سرویس را بر روی سرورهای ابری خود ارائه می‌کند و شما هیچ نیازی به دانلود و نصب برنامه‌ها بر روی دستگاه خود برای امتحان آن‌ها ندارید.

بعد از اضافه شدن این قابلیت در کنار دکمه خرید در گوگل پلی استور، می‌توانید دکمه امتحان کردن را هم ببنید. این مورد از پر شدن حافظه گوشی شما هم جلوگیری می‌کند. با زدن این دکمه ۱۰ دقیقه فرصت پیدا می‌کنید که عملکرد بازی یا برنامه را که بر روی سرورهای گوگل اجرا می‌شود به راحتی بررسی کنید.

هر چند برای استریم کردن بازی‌های با گرافیک بالا، نیاز به اینترنت پرسرعتی هست که در ایران کمتر می‌توانیم به آن دسترسی پیدا کنیم، اما هنوز تا زمان عرضه این قابلیت هم راه زیادی مانده است و طبق گزارش‌ها به صورت محدود و منطقه به منطقه برای کاربران به شکل آزمایشی عرضه می‌شود.

نظر شما درباره این قابلیت جدید چیست و آینده استریم محتوا را چگونه می‌بینید؟ روزی می‌رسد که نیازی به نصب آفلاین محتوا بر روی گوشی‌های خود نداشته باشیم؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 26955TechnoYab QR Code For: بزودی در گوگل‌پلی می‌توانید اپلیکیشن‌های پولی را رایگان امتحان کنید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *