77ad209d e34e 4978 b77b 16c1159ecd8c - بی ام و سری 3 گرن توریسمو با توان بهبود یافته رونمایی شد
اشتراک

بی ام و سری ۳ گرن توریسمو با توان بهبود یافته رونمایی شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

اگرچه بی‌ام‌و، سری ۳ گرن توریسمو را پیشتر و در روزهای آفتابی و گرم ماه ژوئن مورد بازبینی کلی قرار داده بود، اما به هر حال این خودروی پنج‌در با بازنگری جدید در حال حاضر اولین حضور رسمی خود را در نمایشگاه پاریس تجربه می‌کند. طبیعتا این خودرو توجه علاقه‌مندان را در نمایشگاه پاریس به خود جلب کرده است.

 همان طور که می‌دانید در مدل سال ۲۰۱۷ از سری ۳ گرن توریسمو (۲۰۱۷ ۳GT)، تیپ‌های قدیمی ۳۲۸i  و ۳۳۵i در تولید جدید به کل از رده خارج شده‌اند. بی‌ام‌و دقیقا همانند سدان سنتی خود، این تیپ‌های قدیمی را با ۳۳۰i و ۳۴۰i جایگزین کرده است و علاوه بر آن موتورهای جدید و قدرتمندتری هم به کار برده است. پیشرانه‌ی ۲.۰ لیتری و چهار سیلندر خودروی ۳۳۰i از نوع توربوشارژ بوده و توان بیشینه‌ی آن از ۲۴۰ به ۲۴۸ اسب بخار و گشتاور تولیدی بیشینه از ۳۴۶ به ۳۵۰ نیوتن‌متر افزایش پیدا کرده است. شاید این مقادیر نسبت به مقادیر مدل‌های گذشته‌ی خود دارای بهبودهای کوچکی باشد و ما هم به این امر واقف هستیم. اما واقعیت این است که پیشرفت‌های ایجاد شده در ۳۴۰iنسبتا قابل توجه هستند. بی‌ام‌و در این خودرو از یک پیشرانه‌ی ۳ لیتری توربوشارژری با شش سیلندر و توان خروجی ۳۰۰ تا ۳۲۰ اسب بخار و همچنین گشتاور خروجی بیشینه از ۴۰۶ تا ۴۵۰ نیوتن‌متر بهره گرفته است.

 اگر بخواهیم یک نقص را برای سری ۳ گرن توریسمو به جز ظاهر پلاریزه شده‌ی آن عنوان کنیم، باید به سیستم انتقال قدرت این خودرو اشاره کنیم. بی‌ام‌و بر خلاف سدان سری ۳، همچنان به فروش گرن توریسمو در بازار ایالات متحده در حالت‌های چهارچرخ‌ محرک و سیستم گیربکس اتوماتیک هشت سرعته ادامه خواهد داد. با توجه به تنوع سری ۳ گرن توریسمو و مدل‌های کابین ارایه شده در اروپا، اندکی مایه‌ی تاسف است که بی‌ام‌و گزینه‌های موجود در متنوع‌ترین خودروهای کوچک خود برای مصرف‌کنندگان در آمریکای شمالی را محدود می‌کند.

 بر پایه‌ی بررسی‌های کارشناسی، مدل بازنگری شده‌ی بی‌ام‌و سری ۳ گرن توریسمو می‌بایست اینک در نمایندگی‌های این شرکت آلمانی در ایالات متحده باشند.a60d5998 96d0 47de 951b 3bbf365c9e08 300x169 - بی ام و سری 3 گرن توریسمو با توان بهبود یافته رونمایی شد


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 26286TechnoYab QR Code For: بی ام و سری ۳ گرن توریسمو با توان بهبود یافته رونمایی شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *