89ed81ac d5d0 448b 9a5c c2295fe9e1f2 - بی ام و M4 GTS جی پاور با قدرت ۶۱۵ اسب بخار
اشتراک

بی ام و M4 GTS جی پاور با قدرت ۶۱۵ اسب بخار

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

G-Power از مدل جدید M4 GTS خود با قدرتی باور نکردنی رونمایی کرد و مدعی شده است که این مدل قدرتی کم‌تر از ۶۱۵ اسب بخار نخواهد داشت. این هیولای جدید جی پاور توجه بسیاری از خبرها را در جهان به خود جلب کرده است در ادامه‌ی مطلب همراه زومیت باشید تا به جزئیات بیشتر از این خودرو بپردازیم.

بی ام و M4 GTS به تنهایی و بدون کمک تیونرها ماشین بسیار قدرتمندی است. پیشرانه‌ی S55 این خودرو که مجهز به سیستم تزریق آب (Water injection) است می تواند ۵۰۰ اسب بخار قدرت و ۶۰۰ نیوتون متر گشتاور را تولید کند. به لطف وزن کم، این خودرو می تواند در عرض ۳.۸ ثانیه سرعت خود را از حالت سکون به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند و حداکثر سرعت آن نیز به ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. بی ام و ادعا می‌کند که این حداکثر سرعت، به دلایل ایمنی به صورت الکترونیکی محدود شده است.

c99b7ec9 3d26 46a8 9d33 0db823550172 300x200 - بی ام و M4 GTS جی پاور با قدرت ۶۱۵ اسب بخار

با وجود چنین مشخصاتی قطعا از کاری که جی پاور بر روی این خودرو انجام داده است شگفت زده خواهید شد. از آن‌جایی که این تیونر به خاطر قدرت بسیار بالای محصولاتش مشهور است در این مورد نیز توانسته قدرت این خودرو را به میزان ۱۱۵ اسب بخار افزایش دهد. گشتاور تولیدی توسط پیشرانه نیز به رقم ۷۶۰ نیوتون متر افزایش یافته است، برای مقایسه، این گشتاور از گشتاور تولیدی توسط پیشرانه‌ی S63 مورد استفاده در مودل های X5 M و X6 M بیشتر است.

اگر فکر می کنید که تمام این قدرت و گشتاور نتیجه‌ی انجام تغییرات در ECU است سخت در اشتباهید. مردان جی پاور اقدام به نصب یک دست توربوشارژر جدید و همچنین یک سیستم اگزوز جدید در این مدل کرده اند تا جریان هوای پیشرانه را بهبود بخشند. به گفته‌ی جی پاور نتیجه‌ی این کارها توانسته شتاب صفر تا صد کیلومتر بی ام و M4 را به ۳.۶ ثانیه برساند. چنین شتابی، بی ام و M4 را در رده‌ی سوپر اسپرت‌ها قرار داده است، با این وجود برای استفاده از این قدرت نیاز است تا خودرو چسبندگی خوبی نیز به سطح زمین داشته باشد


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25478TechnoYab QR Code For: بی ام و M4 GTS جی پاور با قدرت ۶۱۵ اسب بخار

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *