The Walking Dead Season 3 w600 - تاریخ انتشار فصل سوم بازی The Walking Dead مشخص شد
اشتراک

تاریخ انتشار فصل سوم بازی The Walking Dead مشخص شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

با وجود بازی های نام داری که هر ساله به انتشار می رسند، تقریبا هیچکس نمی توانست روزی را ببیند که عنوانی اپیزودیک همانند The Walking Dead شانسی برای دریافت جایزه های گوناگون داشته باشد. ساخته معروف استودیو تلتیل نه تنها بهترین عنوان ۲۰۱۲ لقب گرفت، بلکه با موفقیت هایش روند انتشار بازی های اپیزودیک را هم دست خوش تغییراتی کرد.

حدود چهار سال از این اتفاقات گذشته و تنها چند ماه تا سومین ماجراجویی با شخصیت دوست داشتنی کلمنتاین باقی مانده است. بر اساس صحبت های Kevin Bruner، ریاست تلتیل، بازیکن ها می توانند قسمت ابتدایی این عنوان را از نوامبر [آبان – آذر] تجربه کنند. جالب اینجاست بازی با اسم «فصل سوم» شناخته نشده و این بارThe Walking Dead: A New  Frontier نام دارد.

از واکینگ دد های پیشین تنها با عنوان «فصل اول» یا «فصل دوم» یاد می شد و هر قسمت پسوندی متفاوت داشت. کوین برون پیرامون جدیدترین ماجراجویی کلمنتاین گفت: «کنار ادامه داستان قدیمی، با اتفاقات جدیدی هم رو به رو می شوید. هنگامی که کار روی این فرنچایز را شروع کردیم، تمام تمرکز خود را روی حفاظت از کلمنتاین گذاشتیم. ولی سال ها از این اتفاقات گذشته و او با شخصیت جدیدی رو به رو می شود.»

همان گونه که تلتیل پیشتر اشاره کرده بود، این شخصیت جدید «خاویر» نام داشته و بازیکن قابلیت کنترلش را دارد. برون او را با جمله «انسانی که می خواهد با دنیای جدید مبارزه کرده و خانواده اش را همچنان کنار یکدیگر قرار بدهد» توصیف کرد. سوالات گوناگون پیرامون داستان وجود دارد و تنها می دانیم این خاویر هست که از رازهای شخصیت جدید کلمنتاین پرده برداری می کند.

چون او تغییراتی گوناگونی کرده و پا به دوران نوجوانی گذاشته است. بد نیست بدانید کسانی که خواهان ورژن فیزیکی بازی هستند، می توانند «دیسک سیزن پس» را بخرند. این دیسک دارای تمامی قسمت ها بوده و هنگام انتشار هر کدام از آن ها، قابلیت تجربه اپیزودها را خواهید داشت. The Walking Dead: A New  Frontier برای کنسول ها و موبایل انتشار می یابد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 23417TechnoYab QR Code For: تاریخ انتشار فصل سوم بازی The Walking Dead مشخص شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *