1x 1 w600 - تحلیلگر امریکایی: الکترونیک آرتز با انتشار تایتانفال 2 به خودش صدمه زده است
اشتراک

تحلیلگر امریکایی: الکترونیک آرتز با انتشار تایتانفال ۲ به خودش صدمه زده است

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

به نظر می رسد بازی سازانی که در مرحله اول عنوان کال آو دیوتی را خلق کرده اند، در شرایط چندان مناسبی به سر نمی برند.

بازی تایتانفال ۲ که جمعه گذشته روانه بازار شده، به دست «جیسون وست» و «وینس زمپلا»، طراحانی که از نخستین مدیران اینفینیتی وارد بوده و کال آو دیوتی را برای اکتیویژن بلیزارد توسعه دادند، ساخته شده است.

یکی از تحلیلگران بازار صنعت گیم پیش بینی می کند فروش تایتانفال ۲ به موجب عرضه کال آو دیوتی اینفینیت وارفر به شدت کاهش پیدا خواهد کرد؛ او معتقد است به دنبال این اتفاق سهام بازاری کمپانی الکترونیک آرتز بیشترین میزان نزول خود را در ۹ ماه گذشته تجربه می نماید.

«دوگ کروتز» که در سامانه تحلیل بازار Cowen مشغول به کار است، در پیش بینی های خود اذعان داشته بنابر بررسی میزان تقاضای وب سایت آمازون، فروش تایتانفال جدید در حدود یک سوم، معادل ۶ میلیون واحد کاهش پیدا می کند.

1x 1 w600 300x169 - تحلیلگر امریکایی: الکترونیک آرتز با انتشار تایتانفال 2 به خودش صدمه زده است

کروتز معتقد است در صنعت بازی های ویدویی مشابه با هالیوود، هر عنوانی توانایی تکرار موفقیت سابق را ندارد؛ خصوصاً در اوضاع شلوغ این روزهای بازار. «به نظر من الکترونیک آرتز با انتشار تایتانفال ۲ به خودش صدمه خواهد زد.»

گفتنی است نرخ سهام الکترونیک آرتز در روز عرضه تایتانفال جدید، حدود ۴ درصد به نسبت روز قبل کاهش داشته و به ۷۹.۴۵ دلار در بازار نیویورک رسید. این در حالیست که سهام اکتیویژن در طی این روز کمتر از ۱ درصد افت پیدا کرده است.

کروتز که قبل تر سهام ۹۶ دلاری را برای ابتدای ماه نوامبر الکترونیک آرتز تخمین زده بود، با عرضه بازی جدید تغییری در آن ایجاد کرده و پیش بینی سهامش را تا ۸۲ دلار کاهش داده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 30813TechnoYab QR Code For: تحلیلگر امریکایی: الکترونیک آرتز با انتشار تایتانفال ۲ به خودش صدمه زده است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *