c6ec0678c39f09d753418e1527ea4463 L - تداوم همکاری تیم تحقیق و توسعه ی هواوی و Leica
اشتراک

تداوم همکاری تیم تحقیق و توسعه ی هواوی و Leica

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: نوکیا, اخبار

کمپانی چینی هواوی برای ساخت دوربین آخرین پرچمداران خود با کمپانی آلمانی مشهور Leica همکاری کرد که حاصل این همکاری دوربین اصلی دوگانه در دو مدل P9 و P9 Plus بود. البته این همکاری چندان بی حاشیه صورت نگرفت و گفته شد که نوآوری های Leica در ساخت دوربین این پرچمداران نقش عمیقی نداشتند اما سپس هواوی صریحا اعلام کرد که نقش Leica در این همکاری چیزی فراتر از یک همکاری سطحی بوده است. در حالی که شایعات حاکی از این دارند که پرچمداران جدید هواوی نیز از لنز های ساخت Leica بهره مند خواهند شد، به نظر میرسد این دو کمپانی قصد همکاری طولانی مدتی دارند. بدین ترتیب که تیم توسعه و تحقیق هر دو کمپانی اعلام کرده اند که قصد دارند در آینده یک سیستم کالیبره نرم افزاری و اپتیکال بسازند. همراه ما باشید.

یک آزمایشگاه نوآوری به نام Max Berek که اولین لنز ۳۵ میلی متری را برای کمپانی Leica طراحی کرده بوده است، به تیم تحقیق و توسعه ی این کمپانی در شهر وتسلار کشور آلمان ملحق شده است. حال این موسسه امید بر این دارد که با تلاش مستمر، گام بزرگی در بخش سخت افزاری و نرم افزاری دوربین گوشی های موبایل در بازار بردارد. همچنین هواوی و Leica قصد دارند که این آزمایشگاه را برای توسعه ی فناوری های نوپایی از جمله واقعیت افزوده و واقعیت مجازی مجهز کنند. این در حالیست که امسال هواوی اولین هدست واقعیت مجازی خود را رونمایی کرد و مدیر کمپانی تائید کرد که این هدست با صفحه نمایش گوشی های هوشمند که دارای رزولوشن ۲Kمخصوص واقعیت مجازی هستند، سازگاری دارد.

این اولین بار نیست که یک کمپانی سازنده ی موبایل با یک شرکت سازنده ی لنز دوربین همکاری انجام میدهد و پیش از این در سال های نسبتا دور کمپانی کارل زایس، دیگر دوربین ساز خوش نام آلمانی با همکاری با نوکیا توانستند نوآوری های چشمگیری را صنعت دوربین گوشی های همراه کسب کنند. هواوی و Leica در همکاری اول، آن طور که باید و شاید نتوانستند خلاقیت مثبتی را در این زمینه صورت ندادند و با اینکه از خوب بودن دوربین پی ۹ نمیتوان گذشت، اما شاید با وجود نقش بستن برند Leica در پشت پرچمداران پی ۹، انتظار بسیار بیشتری از دوربین این گوشی هوشمند داشتیم. حال باید صبر کرد و دید با همکاری بیشتر این دو کمپانی، چه تغییراتی در دوربین گوشی های هواوی صورت خواهد گرفت. نظر شما در مورد همکاری این دو کمپانی بزرگ چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25472TechnoYab QR Code For: تداوم همکاری تیم تحقیق و توسعه ی هواوی و Leica

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *