tesla model s beach 1 - تسلا یکی از مهندسین کلیدی اپل را برای بهبود کیفیت اتومبیل Model 3 خود استخدام کرد
اشتراک

تسلا یکی از مهندسین کلیدی اپل را برای بهبود کیفیت اتومبیل Model 3 خود استخدام کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

با توجه به برنامه های جاه طلبانه تسلا برای عرضه ۵۰۰ هزار اتومبیل تا سال ۲۰۱۸ میلادی، کمپانی مورد اشاره باید مطمئن شود که بهتر از سابق مشکلات کنترل کیفیت را از پیش روی خود بر می دارد؛ خصوصاً اینکه تا عرضه خودروی Model 3 زمان زیادی باقی نمانده و تسلا باید هرکاری که از دستش بر می آید را برای از بین بردن مشکلاتی که در Model X گریبان گیرش شده بودند، به انجام رساند.

طی چند سال اخیر تسلا همواره از مشکلات کنترل کیفیت به شکلی سرسری عبور کرده که بخشی از دلیل آن را می توان ناشی از تازه کار بودن کمپانی (نسبت به سایر رقبا) و هیجان بیش از حد مخاطبانش که گاه مشکلات خودروهای تسلا را به جان می خریدند، دانست. اما با پیش خرید ۴۰۰ هزار واحدی Model 3، دوران عبور سرسری از کنترل کیفیت به پایان رسیده و تسلا باید اطمینان یابد که بهترین اتومبیل ممکن را در اختیار صدها هزار مشتری خود می گذارد.

در همین راستا، تسلا اخیراً «دیوید ارهارت» (David Erhart)، مدیر مهندسی قابل اطمینان سابق اپل را به استخدام خود درآورده و «مدیریت ارشد مهندسی قابل اطمینان و آزمایش» را به وی واگذار کرده است. بنابر گزارش ها، ارهارت مدیریت تیمی کامل را برعهده خواهد گرفت و در حالی که زمان زیادی تا عرضه Model 3 باقی نمانده، نقشی اساسی در تسلا ایفا خواهد نمود.

در حال حاضر گفته می شود که تسلا طی سال گذشته میلادی، تیم مهندسی قابل اطمینان خود را از چند مهندس، به تیمی شامل ۴۰ مهندس که به صورت تمام وقت کار می کنند افزایش داده. ناگفته نماند که بنابر اکانت لینکدین ارهارت، وی پس از سه سال فعالیت در اپل، کار خود را از ماه جاری میلادی در تسلا آغاز نموده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 21520TechnoYab QR Code For: تسلا یکی از مهندسین کلیدی اپل را برای بهبود کیفیت اتومبیل Model 3 خود استخدام کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *