869ed470 048d 44d9 869c 3301a9fb7bf5 - تصاویر شماتیک گوشی میزو پرو 7 فاش شد
اشتراک

تصاویر شماتیک گوشی میزو پرو ۷ فاش شد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: شیائومی, اخبار

چندی پیش تصاویری از گوشی جدید میزو منتشر شده بود که تقریبا ۱۰۰ درصد پنل جلویی آن را پوشش شیشه‌ای نمایشگر تشکیل می‌داد. پیش‌تر گفته شده بود این تصاویر مربوط به پرچم‌دار بعدی میزو به نام پرو ۷ است؛ اما امروز طرح‌های شماتیک اولیه از این گوشی منتشر شده که نشان می‌دهد نمایشگر آن دارای لبه‌های منحنی است و این گوشی شباهتی به شیائومی می میکس ندارد. در واقع این طرح اولیه مشابه طراحی گلکسی اس ۷ اج و تصاویری است که ماه آگوست از این گوشی فاش شده بود.

11ae6313 7c5f 4e5d 8a90 cd159222f0b9 259x300 - تصاویر شماتیک گوشی میزو پرو 7 فاش شد

البته تفاوت‌هایی نیز وجود دارد. در طرح امروز می‌توان دوربین دوگانه ۱۲ مگاپیکسلی را در پشت دستگاه و گوشه‌ی سمت چپ بالا مشاهده کرد. در تصاویر قبلی دوربین اصلی میزو پرو ۷ در وسط قرار داشت. دوربین جلو یک نمونه‌ی ۸ مگاپیکسلی است و پورت یو‌اس‌بی نوع سی نیز در زیر دستگاه و بین اسپیکرها تعبیه شده است. همچنین میزو، جک ۳.۵ میلی‌متری صوتی و میکروفون را در زیر گوشی قرار داده است. براساس طراحی اولیه پرو ۷، به نظر می‌رسد این محصول ۸ میلی‌متر ضخامت دارد.

اگر این طراحی درست باشد، به نظر می‌رسد نسبت نمایشگر به بدنه حدود ۹۹ درصد است و از اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک استفاده شده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 32416TechnoYab QR Code For: تصاویر شماتیک گوشی میزو پرو ۷ فاش شد

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *