black iphone 7 martin hajek 3 - تصویری تازه در تایید آیفون 7 مشکی رنگ
اشتراک

تصویری تازه در تایید آیفون ۷ مشکی رنگ

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

این طور که به نظر می آید، دیگر باید تا حدود زیادی تولید آیفون ۷ مشکی رنگ را قطعی دانست. مدتی هست که از گوشه و کنار چنین شایعه ای به گوش می رسید. حتی کار به جایی رسید که یک طراح خوش ذوق رندرهای زیبایی از آیفون های احتمالی امسال را با رنگ مشکی منتشر نمود. حالا تصاویری در فضای اینترنت منتشر شده که بیش از پیش این احتمال را تقویت می کند.space black iphone 300x202 - تصویری تازه در تایید آیفون 7 مشکی رنگ

یک کاربر توییتر با نام the_malignant سه تصویر جدید از دکمه قفل صفحه، اسلات ورود سیمکارت و بدنه پشتی این موبایل را منتشر ساخته که همه به رنگ مشکی هستند. با این حال هنوز هم نمی توان با اطمینان صد در صدی در این خصوص اظهار نظر کرد، چرا که با نرم افزار فتوشاپ نیز می توان این رنگ مشکی را بر سر روی این قطعات کشید. یا این که ممکن است شخص گیرنده عکس این قطعات را خود رنگ آمیزی کرده باشد.

اگر تغییرات نه چندان زیاد در طراحی آیفون های جدید را قطعی در نظر بگیریم، افزودن گزینه جدید به رنگ های این تلفن هوشمند می تواند ترفندی موثر برای ترغیب دارندگان آیفون قدیمی به آپگرید موبایل خود باشد. پس بعید نیست که علاوه بر رنگ مشکی، رنگ آبی نیز به لیست انتخاب های آیفون جدید افزوده شود.

تا ماه سپتامبر و تاریخ احتمالی رونمایی از آیفون های جدید زمان زیادی باقی نمانده است، پس انتظار برای فهمیدن حقیقت زیاد به طول نمی انجامد، اما به طور قطع کاربران تمایل دارند دستشان در انتخاب رنگ آیفون بعدی بازتر از گذشته باشد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 19815TechnoYab QR Code For: تصویری تازه در تایید آیفون ۷ مشکی رنگ

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *