Samsung galaxy s7  - تلاش سامسونگ برای جبران خسارت سنگین گلکسی نوت 7
اشتراک

تلاش سامسونگ برای جبران خسارت سنگین گلکسی نوت ۷

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

شرکت سامسونگ تصمیم گرفته است تا برای جبران خسارت‌های ناشی از شکست گلکسی نوت ۷ به سراغ فروش بیشتر گوشی‌های Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge برود که هنوز هم جز قدرتمند‌ترین گوشی‌های بازار هستند.

بعد از معرفی گلکسی نوت ۷ در مرداد ماه با آن ظاهر زیبا و مشخصات وسوسه‌ برانگیز، با توجه به پیش‌فروش این گوشی، اکثر افراد پیش‌بینی می‌کردند که میزان فروش این گوشی چندین رکورد فروش را جابجا خواهد کرد و به صورت حداقلی، میزان فروش این گوشی از اجداد خود بالاتر خواهد رفت. اما ناگهان صدای یک انفجار سامسونگ را از این رویای شیرین بیدار کرد. سامسونگ هنوز هوشیار نشده بود که چندین انفجار پشت سر هم سقف آرزوهایش را به طور کامل خراب کرد. میزان انفجارها و خسارت‌های به بار آمده به حدی زیاد شد که سامسونگ را مجبور به فراخوان جمع‌آوری کرد. سامسونگ در حالی که گوشی‌های سری اول تولید خود را جمع آوری می‌کرد و نسخه‌های جدید‌تری را به جای آن‌ها به فروش می‌رساند، تا اینکه انفجارهای پیاپی سری جدید، تیر خلاص را بر پیکر بی‌جان گلکسی نوت ۷ زد و سامسونگ رسما جمع‌آوری و عدم فروش گوشی گلکسی نوت ۷ را اعلام کرد.

Samsung galaxy s7  300x169 - تلاش سامسونگ برای جبران خسارت سنگین گلکسی نوت 7

با اینکه فروش گلکسی نوت ۷ می‌توانست میزان سود‌دهی شرکت سامسونگ را تا حد زیادی بالا ببرد، این اتفاق بی‌سابقه باعث خسارتی سنگین و میلیون دلاری برای این شرکت کره‌ای شد. سامسونگ اما تصمیم گرفته تا از این گرداب و بحران به هر روشی که شده نجات پیدا کند و حالا برای جبران این خسارت دست به دامان پرچمداران سری Galaxy S خود شده است. گوشی‌های Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge هنوز هم جز قدرتمند‌ترین گوشی‌های بازار هستند و بجز موارد جزئی و قلم لمسی تفاوت چشمگیری با گلکسی نوت ۷ ندارند. سامسونگ با تزریق بودجه تبلیغاتی و بسته‌های پیشنهادی برای این دو گوشی قصد دارد با فروش بیشتر این دو گوشی بخشی از خسارت سنگین خود را جبران کند. در کنار این دو گوشی، سامسونگ برنامه ویژه‌ای برای فروش گوشی‌های میان‌رده خود مانند Galaxy A8‌ تدارک دیده است.

با توجه به محبوبیت و قدرت گوشی‌های Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge و تایید این خبر از سمت سامسونگ که تا اسفند ماه خبری از Galaxy S8 نیست، احتمال این می‌رود که طرفداران این شرکت کره‌ای باز هم نسبت به خرید این گوشی‌ها ترغیب شوند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28455TechnoYab QR Code For: تلاش سامسونگ برای جبران خسارت سنگین گلکسی نوت ۷

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *