ba464df163b871bb5ef08be3c3f6039f L - تلویزیون سامسونگ بازی را به نوع دیگری تعریف می کند
اشتراک

تلویزیون سامسونگ بازی را به نوع دیگری تعریف می کند

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

تلویزیون های هوشمند سامسونگ هم اینک به سیستم عامل توانمندی به نام Tizen مجهز شده اند. این سیستم عامل علاوه بر صدها اپلیکیشی در زمینه های مختلف، دارای تعداد نسبتا زیادی بازی و سرگرمی های کامپیوتری است. با این حال از آنجایی که توان پردازشی تلویزیون در این زمینه نسبتا محدود است، نمی توان انتظار انجام بازی در سطح کنسولی را داشت.

سامسونگ از ۲ سال پیش تا کنون در حال کار بر روی یافتن شیوه ای است که بتوان بازی های سطح بالا را بدون نیاز به کنسول، و تنها با تلویزیون های هوشمند انجام داد. در این میان بارهای بحث تکنولوژی هایی مانند پردازش ابری و… به میان آمد. در نهایت سامسونگ پلتفرم جدید خود در این زمینه را رونمایی کرده است. این شرکت به طور رسمی اعلام کرده است که تلویزیون های سری بعد این شرکت به یک پلتفرم پیشرفته به منظور انجام بازی های سطح بالا مجهز شده است. سامسونگ در این زمینه با Steam وارد همکاری شده و Steam Link همراه تلویزیون های آینده سامسونگ خواهد بود. Steam Link در تلویزیون های سامسونگ یکپارچه شده و کاربران با پرداخت حق اشتراک تنها ۵۰ دلار می توانند از بازی های این شبکه معتبر بهره مند شوند.

این تلویزیون ها در جریان نمایشگاه CES 2017 رونمایی خواهند شد. این پلتفرم نیازمند خطوط پر سرعت و با ثبات اینترنت در منزل است. شایان ذکر است که تلویزیون های مورد نظر قابلیت نصب ماوس و کیبرد را دارا هستند. Steam Link به مانند کنسول های کوچک از نوامبر سال ۲۰۱۵ در بازار هستند و این محصولات از دقت FHD پشتیبانی می کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28577TechnoYab QR Code For: تلویزیون سامسونگ بازی را به نوع دیگری تعریف می کند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *