hisense H10 uled 4k affordable 1 - تلویزیون 70 اینچی 4K و HDR هایسنس با قیمت 3500 دلار معرفی شد
اشتراک

تلویزیون ۷۰ اینچی ۴K و HDR هایسنس با قیمت ۳۵۰۰ دلار معرفی شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

شاید در نگاه اول ۳۵۰۰ دلار (حدود ۱۲ میلیون تومان) رقم بالایی به نظر برسد، ولی وقتی با مشخصات دقیق تلویزیون جدید هایسنس آشنا می شویم، می توان به سادگی به آن لقب ارزان قیمت اعطا کرد.

نمایشگر ۷۰ اینچی جدید شرکت چینی هایسنس، تقریباً تمامی ویژگی ها و تکنولوژی های روز دنیا را ارائه کرده و دارای پنل فوق العاده با کیفیت و خوش رنگ و لعابی است.

این تلویزیون با نام مدل H10، دارای نمایشگر مسطحی با رزولوشن ۴K بوده و از تکنولوژی پیشرفته HDR-10 پشتیبانی می کند. علاوه بر این پرچمدار ۷۰ اینچی مورد بحث از سیستم افزایش کیفیت رنگ کوانتومی بهره برده و حداکثر میزان روشنایی آن تا ۱۰۰۰ واحد نیز بالا می رود.HisenseTV TA 1 1024x768 w600 600x450 300x225 - تلویزیون 70 اینچی 4K و HDR هایسنس با قیمت 3500 دلار معرفی شد

در حال حاضر تنها شرکتی که محصولاتی مشابه با قیمتی رقابتی تولید می کند، Vizio امریکایی است که توسط کمپانی چینی LeEco خریداری شده. اما همانطور که ذکر شد هایسنس بازار بسیار گسترده تری را در اختیار داشته و با ورود به ایالات متحده امریکا توانسته خیلی زود نگاه مردم را به خود جلب کند. گفتنی است Hisense باسابقه در سال های گذشته بیشترین سهم بازار تلویزیون های چین را در اختیار داشته.

البته با روند اخیر، احتمالاً شاهد کاهش قیمت بیشتری در بین تلویزیون های بزرگ و باکیفیت خواهیم بود و کارشناسان معتقدند شاید سال ۲۰۱۷ بهترین زمان ممکن برای ارتقای نمایشگر اصلی منزلتان باشد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28917TechnoYab QR Code For: تلویزیون ۷۰ اینچی ۴K و HDR هایسنس با قیمت ۳۵۰۰ دلار معرفی شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *