43f103b76656b6c07613a343040ac4e0 L - تنها دو درصد از خریداران آیفون های جدید، کاربر گوشی های اندرویدی بوده اند
اشتراک

تنها دو درصد از خریداران آیفون های جدید، کاربر گوشی های اندرویدی بوده اند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

اندروید و iOS به عنوان پر طرفدارترین پلتفرم های موبایل همواره در حال رقابت سختی با یکدیگر هستند در حالی که شرایط این دو را میتوان کاملا متفاوت خطاب کرد. اندروید سیستم عاملی متن باز که سازندگان زیادی از این سیستم عامل استفاده میکنند و بیشترین سهم را در بازار گوشی های هوشمند در اختیار دارد و در سمت دیگر، iOS اپل، پلتفرمی انحصاری که تنها در دستگاه های اپل نصب شده اما به لطف فروش بسیار بالای این دستگاه ها به خصوص گوشی های آیفون، از سهم قابل توجهی در بازار برخوردار است. در حالی که عده ی کثیری از کاربران انتخاب خود را در مورد سیستم عامل انجام داده اند، دسته ای نیز هستند که به سمت دیگر پلتفرم ها به هر دلیلی مهاجرت میکنند. ممکن است این اقدام به خاطر تنوع باشد و یا دیگر پلتفرم سابق، پاسخگوی نیاز آنها نباشد. حال با رونمایی اپل از آیفون های جدید، بر اساس آمار تعداد بسیار کمی از خریداران پیش از این دارای گوشی اندرویدی بوده اند. همراه ما باشید.

pous 300x218 - تنها دو درصد از خریداران آیفون های جدید، کاربر گوشی های اندرویدی بوده اند

بر اساس نظرسنجی هایی که کمپانی Piper Jaffray از میان ۸۳ شخصی که در صف انتظار برای خرید آیفون های جدید ۷ و ۷ پلاس بوده اند، صورت داده است، ۵۴ در صد از این افراد متقاضی خرید آیفون ۷ معمولی با اندازه ی ۴.۷ اینچ بوده اند و ۴۶ درصد دیگر نیز خواهان فبلت ۵.۵ آیفون ۷ پلاس بوده اند. در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵، در نظرسنجی میان خریداران، تعداد کسانی که قصد خرید نسخه ی ۵.۵ اینچی آیفون را داشته اند، بیشتر از تعداد خریداران نسخه ی ۴.۷ اینچی بوده اند.

اکثریت قریب به اتفاق این خریداران، در واقع ۹۸ در صد از این افراد قصد بروزرسانی به آیفون های جدید را داشته اند و پیش از این نیز کاربر iOS بوده اند. ۲ در صد باقی مانده افرادی هستند که قصد مهاجرت از اندروید به iOS را داشته اند. اما اکثر کسانی که پیش از این کاربر iOS بوده اند، کدامیک از مدل های آیفون را داشته اند؟ پاسخ این سوال “آیفون ۶” است. ۳۰ در صد از کسانی که قصد خرید آیفون ۷ و یا آیفون ۷ پلاس را داشته اند، کاربر آیفون ۶ یعنی آیفون دو نسل قبل اپل بوده اند. دیگر مدلی که بیش از همه صاحبان آن قصد ارتقا به مدل جدید را داشته اند آیفون ۶اس با سهم ۲۳ در صد بوده است. با در نظر گرفتن این موضوع که این نظر سنجی از تعداد محدودی از خریداران صورت گرفته است، باید این مسئله را عنوان کرد که ۶۳ در صد از این خریداران قصد خرید نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را داشته اند. در حالی که ۱۶ درصد خواهان نسخه ی ۳۲ گیگابایتی و ۱۸ در صد خریدار نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی بوده اند. دیگر نکته ی جالب این گزارش این است که تنها ۳۴ در صد از خریداران آیفون های جدید، قصد خرید اپل واچ جدید را نیز داشته اند. نظر شما در مورد این نظر سنجی و اعداد و ارقام چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24797 TechnoYab QR Code For: تنها دو درصد از خریداران آیفون های جدید، کاربر گوشی های اندرویدی بوده اند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *