bc8b282f 1e0a 4bdf 9b43 16aa3dfd4f81 - تنوع رنگی یخچال فریزرهای جدید هایر برای هماهنگی با دکور آشپزخانه
اشتراک

تنوع رنگی یخچال فریزرهای جدید هایر برای هماهنگی با دکور آشپزخانه

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

هایر به عنوان سازنده‌ی بزرگ لوازم خانگی، در نمایشگاه IFA 2016 در برلین از سری جدید یخچال فریزرهای خود با تنوع رنگی رونمایی کرد. بدین ترتیب زمانی که یک یخچال هایر سری ۶۰ یا ۷۰ سفارش دهید، می‌توانید به وبسایت این شرکت مراجعه کرده و رنگ‌های دلخواه خود را انتخاب کنید. از آنجا که اغلب لوازم خانگی بزرگ شبیه هم به نظر می‌رسند، صرف‌نظر از لوگو یا تفاوت‌های بسیار جزیی در انحنای دستگیره‌ی در، ارائه‌ی رنگ‌های گوناگون می‌تواند به یخچال فریزرهای این برند چینی کمک کند تا به عنوان محصولاتی منحصر به فرد شناخته شوند.

سایر تولیدکنندگان بزرگ یخچال فریزر نیز گام‌هایی برای خاص بودن برداشته‌اند. ال‌جی از بدنه‌هایی ضد زنگ بهره می‌برد. GE که به تازگی توسط هایر تصاحب شده از پوششی زبر و سنگ مانند برای یخچال فریزرهای خود بهره می‌برد. تاکنون تنها کمپانی Smeg از تنوع رنگ در یخچال‌های خود استفاده کرده است و از آن‌جا که هایر قول تنوع رنگ نامحدود را در یخچال فریزرهای خود داده است، باید گزینه‌های بیشتری نسبت به ظاهر یکپارچه‌ی یخچال‌های طراحی محور Smeg داشته باشد.

bc8b282f 1e0a 4bdf 9b43 16aa3dfd4f81 300x200 - تنوع رنگی یخچال فریزرهای جدید هایر برای هماهنگی با دکور آشپزخانه

هایر در نمایشگاه IFA 2016 برلین، در کنار رنگ‌های قابل انتخاب از نوآوری‌های دیگری نیز در زمینه‌ی یخچال فریزر پرده برداشت. این کمپانی چند فناوری جدید و کشوهای یخچال با دسترسی آسان‌تر را معرفی کرد. هیچ یک از این رونمایی‌های هایر به اندازه‌ی رنگ‌های قابل گزینش مورد توجه قرار نگرفتند، چرا که در هر صورت تقریبا تمامی یخچال‌هایی که تاکنون ارائه شده هرکدام دارای فناوری‌هایی هستند که به موجب آن غذای شما را تازه‌‌تر یا برای مدتی طولانی‌تر نگه می‌دارند.

هایر هنوز هیچ گونه اطلاعاتی در مورد قیمت و زمان عرضه‌ی یخچال فریزرهای رنگی محور خود ارائه نکرده است. انتظار داریم که این محصولات ابتدا در اروپا عرضه شوند، اما با توجه به تصاحب GE توسط هایر، می‌توانیم امیدوار باشیم که به زودی یخچال فریزرهای رنگی این کمپانی را در ایالات متحده نیز ببینیم.

نظر شما در مورد این نوآوری چیست؟ آیا ایده‌ی انتخاب رنگ یخچال فریزر را کاربردی می‌دانید؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 23458TechnoYab QR Code For: تنوع رنگی یخچال فریزرهای جدید هایر برای هماهنگی با دکور آشپزخانه

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *