Untitled 13 - توصیه سامسونگ: همین حالا گلکسی نوت ۷ خود را خاموش کنید
اشتراک

توصیه سامسونگ: همین حالا گلکسی نوت ۷ خود را خاموش کنید

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

سامسونگ چند روزی است که فراخوان رسمی تعویض موبایل گلکسی نوت ۷ را در آمریکا آغاز کرده اما نکته اینجاست که در متن نگارش شده در صفحه مرتبط با فرخوان، تا کنون چندین بار تغییراتی به وجود آمده؛ تغییراتی که اشاره به دیرتر شدن زمان تعویض موبایل ها و رسیدن نمونه های سالم به دست کاربرانی که نوت ۷ خریده اند دارد.

اکنون این شرکت در فراخوان خود می نویسد که به شدت به همه کاربران گلکسی نوت ۷ توصیه می کند هر چه سریع تر نسبت به تعویض موبایل خود و دریافت نمونه ای سالم از آن اقدام کنند. اما بخش بعدی این متن است که توجه ها را به خود جلب می کند: «توصیه می کنیم گلکسی نوت ۷ خود را خاموش کرده و همین حالا آن را تعویض کنید».

Galaxy Note7 Exchange Program strongly advise 300x180 - توصیه سامسونگ: همین حالا گلکسی نوت ۷ خود را خاموش کنید

گلکسی نوت ۷ زمانی با مشکل آتش سوزی رو به رو می شود که در حال شارژ شدن باشد؛ دست کم می توان از گزارش های فراوانی که تا کنون از سراسر جهان مخابره شده اند این برداشت را داشت. اما اکنون سامسونگ پا را فراتر گذاشته و از کاربران می خواهد که موبایل های خود را روشن هم نکنند.

Samsung Galaxy Note 7 recall page before and after 300x133 - توصیه سامسونگ: همین حالا گلکسی نوت ۷ خود را خاموش کنید

البته می توان این برداشت را هم داشت که عده ای از کاربران با توجه به هشدارهای مکرر سامسونگ، هنوز هم تا آماده شدن نمونه سالم از گلکسی نوت ۷، از همین دستگاه بهره می گیرند و چنین موضوعی موجب می شود تا آمار گلکسی های منفجر شده روز به روز بیشتر شود.

Galaxy Note7 Exchange Program conditions 300x94 - توصیه سامسونگ: همین حالا گلکسی نوت ۷ خود را خاموش کنید

از سوی دیگر سامسونگ در صفحه مرتبط با فراخوان خود پیشتر نوشته بود که تا یک هفته دیگر موبایل های تازه را در آمریکا به مشتریان خود تحویل خواهد داد اما اینک آن را ویرایش کرده و می نویسد که فعلا منتظر بررسی ها و تایید CPSC (کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی آمریکا) است.

پیش از این «بلومبرگ» گمانه زنی کرده بود که مشکل یاد شده موجب می گردد تا سامسونگ با هزینه ای ۱ میلیارد دلاری رو به رو شود. در حالی که هنوز عده زیادی از مشتریان گلکسی نوت ۷ نسخه ای سالم از موبایل های خود را دریافت نکرده اند، رقبای این شرکت مشغول پیش فروش کردن دستگاه های خود هستند. از یک طرفال جی هفته پیش دست به معرفی V20 زد و از سوی دیگر، شرکت اپل از آیفون های تازه اش پرده برداشته و مشخصاً مشکلی که روی داده، به شکل مستقیم به سود دو شرکت یاد شده و زیان سامسونگ خواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24367TechnoYab QR Code For: توصیه سامسونگ: همین حالا گلکسی نوت ۷ خود را خاموش کنید

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *