53690fcfbe73241629dd5016e4346811 XL - توییتر محدودیت درج عکس، ویدیو، گیف، نظرسنجی و نقل قول ها را در توییت 140 کاراکتری بر می‌ دارد
اشتراک

توییتر محدودیت درج عکس، ویدیو، گیف، نظرسنجی و نقل قول ها را در توییت ۱۴۰ کاراکتری بر می‌ دارد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

کاربران توییتر از هم اکنون می‌توانند حرف‌های بیشتری را در توییت‌های خود بیان کنند. این شبکه‌ی اجتماعی اعلام کرده که قصد دارد به قولی که چند ماه پیش برای عدم شمارش کاراکترهای تصاویر، ویدیو‌ها، تصاویر متحرک گیف، نظرسنجی و نقل‌قول‌ها در محدودیت ۱۴۰ کاراکتری خود داده بوده، عمل کرده است. در ادامه، توییتی که توسط توییتر در این رابطه منتشر شده را با هم می‌خوانیم:

این خبر در حالی اعلام شد که چند روز پیش نیز The Verge گزارش داده بود، توییتر قصد دارد تا اقدام مورد اشاره را به منظور افزایش کلی تجربه‌ی کاربری، انجام دهد. درحالیکه توییتر وضعیت چندان مناسبی از نظر تعداد و فعالیت کاربران ندارد، امیدوار است که با این تغییر و ساده‌سازی محیط برای کاربران و به خصوص اعضای جدید را به استفاده‌ی بیشتر از پلتفرم خود تشویق کند، زیرا به دلیل محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییت‌ها در توییتر نمی‌توان در مورد رویدادهای مختلف زیاد صحبت کرد.

اگرچه در توییتی که توسط این شبکه‌ی ‌اجتماعی منتشر منتشر شده، هیچ اشاره‌ای به اینکه این کمپانی در حال تست یکسری تغییرات در بخش پاسخ به توییت‌ها نیز است، نشده و به عنوان مثال، ازین پس نام کاربری افراد مثل user@ که برای منشن کردن به کار می‌رود نیز به عنوان بخشی از پیام ۱۴۰ کاراکتری محسوب نمی‌شود. با وجود این بروزرسانی‌ها به نظر می‌رسد که توییتر چند گام رو به آینده برداشته تا بتوان متن بیشتری را در هر توییت ارسال کرد. در ادامه توجه شما را به تصویری که تغییرات مورد اشاره را نشان می‌دهد جلب می‌کنیم.

در تصویر متحرک بالا توییتر در حال تست بخش پاسخ‌ها، بدون شمارش نام‌های کاربری است.

دورسی می‌گوید: «یکی از اولیت‌های اصلی امسال شبکه‌ی اجتماعی مورد بحث، ساده‌سازی بیشتر است.» وی همچنین کمی پیش‌تر اینگونه بیان کرده: «تمرکز ما بر این است تا توییتر را سریع‌تر و کار با آن را آسان‌تر کنیم. به همین دلیل است که شبکه‌ی‌اجتماعی توییتر در مورد رویداد‌های در حال انجام در جهان یک پلفترم بسیار بزرگ محسوب می‌شود.»

از آنجا که استراتژی توییتر بیشتر به سمت محتوایی سوق پیدا می‌کند که مربوط به رویدادهای در حال انجام است، موانع یاد شده باعث خواهند شد تا کاربران از توییت کردن برخی موارد خودداری کنند. آخرین تغییرات اعمال شده در توییتر ممکن است چندان به چشم نیاید، اما قطعا در ساده‌سازی این شبکه‌ی اجتماعی تاثیر بسیار زیادی خواهند داشت.

نظر شما در این مورد چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24738TechnoYab QR Code For: توییتر محدودیت درج عکس، ویدیو، گیف، نظرسنجی و نقل قول ها را در توییت ۱۴۰ کاراکتری بر می‌ دارد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *