MERCDO 3 w600 1 - تکرار تاریخ به سبک مرسدس بنز؛ کوپه میباخ با طول 6 متر در راه است
اشتراک

تکرار تاریخ به سبک مرسدس بنز؛ کوپه میباخ با طول ۶ متر در راه است

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: خودرو

چند روزی است که طرفداران پیج مرسدس بنز بر روی شبکه اجتماعی اینستاگرام با عکسی روبرو شده اند که نیم رخ بک میباخ ۶ متری را نمایش می دهد، ابتدا یک شوخی بنظر می رسد اما در کارنامه بنز چیزی به اسم شوخی و نشدنی وجود ندارد مثال واضح آن G63 6×۶ است که هنگامی که معرفی شد فوق العاده عجیب و باورنکردنی بود.

ستاره سه پر بر روی جلو پنجره و لوگو میباخ در عقب این خودرو و یک رنگ کروم خاص به خودی خود اولین چیزی را که به شما نشان می دهد یک خودروی کاملا خاص است. تیزر منتشر شده سایه از یک خودرو دو در ۶ متری است.

“تقریبا ۶ متر با بالاترین میزان خاص بودن” جمله ای که دقیقا زیر عکس نوشته شده بود که برابر با ۲۳۲ اینچ است چیزی جز اوج قدرت خاص بودن صنعت آلمانی را این ارقام القا نمی کنند بطوریکه S600 میباخ سدان برابر با ۲۱۴.۶ اینچ و فاصله بین چرخ ها نیز ۱۳۲.۵ اینچ است.
هنوز این موضوع روشن نیست که عکس منتشر شده از کوپه میباخ یک طرح تولیدی است یا یک طرح مفهومی تنها چیزی که کاملا از آن مطمئن هستیم این است که بنز حتما باید دست به ساخت آن بزند.

مدل S600 به تنهایی یک محصول فوق‌العاده و خاص است ولی این یکی می تواند چیزی فراتر از خاص و انتظارات باشد. در مورد پیشرانه نیز فکر می کنیم که از یک موتور V12 با حجم ۶ لیتری با ۵۲۳ اسب بخار و گشتاور ۸۲۹ نیوتن بر متری بهره ببرد.

mercdo 2 w600 300x169 - تکرار تاریخ به سبک مرسدس بنز؛ کوپه میباخ با طول 6 متر در راه است

جالب است بدانید که بر اساس نسل گذشته مرسدس میباخ نیز یک مدل کوپه مفهومی تولید شده بود. خودرویی ۷۰۰ اسب بخاری که برای تست تایرهای سایز بزرگ کمپانی گودیر مورد استفاده قرار می گرفت و چند سال قبل به بهای ۸ میلیون دلار به یک کلکسیونر ناشناس فروخته شد.

mercdo 1 w600 300x173 - تکرار تاریخ به سبک مرسدس بنز؛ کوپه میباخ با طول 6 متر در راه است


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20752TechnoYab QR Code For: تکرار تاریخ به سبک مرسدس بنز؛ کوپه میباخ با طول ۶ متر در راه است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *