photo 2017 04 08 00 46 26 - تکنویاب بزرگترین وبسایت در زمینه اخبار تکنولوژی و فناوری های روز دنیا حامی دکتر حمیده محبی
اشتراک

تکنویاب بزرگترین وبسایت در زمینه اخبار تکنولوژی و فناوری های روز دنیا حامی دکتر حمیده محبی

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

زندگینامه_دکتر_محبی
حمیده محبی فرزند علی اصغر در سال ۱۳۴۵ در شهرستان شاهرود و در خانواده ای مذهبی و فرهنگی متولد شد.
پدر ایشان که از قشر فرهنگیان عزیز بودند به عنوان یاور و پشتیبانی دلسوز مسیر موفقیت و پیشرفت را به ایشان نشان دادند اما متاسفانه خیلی زود در دوران کودکی از نعمت وجود ایشان محروم شدند.
لیکن با حمایت های مادر پله های ترقی را طی نموده و صبر و استقامت را از ایشان در رسیدن به اهداف الگو قرار دادند.
ایشان تحصیلات خود را در مقاطع ابتدایی،راهنمایی و دبیرستان در شاهرود به پایان رسانده و حائز مدرک دیپلم در رشته ریاضی فیزیک با معدل ممتاز شدند.
در سال ۱۳۷۱ در آزمون ورودی دوره کارشناسی در رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی دانشگاه فردوسی مشهد پذیرفته شده و پس از پشت سر گذاشتن چند ترم بدلیل متولد شدن فرزندشان به دانشگاه پیام نور دامغان انتقالی گرفته و فارغ التحصیل ممتاز این دانشگاه شدند.
در سال ۱۳۷۵ در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا پذیرفته شده و از دانش اموختگان برتر این دانشگاه شدند.
در سال ۱۳۷۷ با کسب مدرک تافل زبان انگلیسی و قبولی در آزمون ورودی دوره دکتری دانشگاه تهران بدلیل سن کم فرزندش امکان ادامه تحصیل را در شهری دیگر نداشتند.
ولی بدلیل علاقه شدید به کسب علم با وجود موانع و مشکلات فراوان و با حمایت های بی دریغ همسر گرامیشان دست از تلاش بر نداشته و با پذیرش در مقطع دکتری تخصصی دانشگاه ایروان در ۲ رشته management psychology(روانشناسی مدیریت)وmanagement education(مدیریت آموزشی)به مرحله پایان دفاع خود رسیده اند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 53344TechnoYab QR Code For: تکنویاب بزرگترین وبسایت در زمینه اخبار تکنولوژی و فناوری های روز دنیا حامی دکتر حمیده محبی

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *