pricing and availability for the Samsung Gear S3 frontier - تی موبایل، زمان عرضه و قیمت ساعت هوشمند گیر اس 3 فرانتیر را اعلام کرد
اشتراک

تی موبایل، زمان عرضه و قیمت ساعت هوشمند گیر اس ۳ فرانتیر را اعلام کرد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

همانطور که در جریان هستید شرکت سامسونگ زمان عرضه ساعت های هوشمند گیر اس ۳ فرانتیر و کلاسیک در کشور آمریکا را ۱۸ نوامبر (۲۸ آبان) اعلام کرده است. بعد از اینکه شرکت AT&T طرح‌های خود برای عرضه این ساعت با قیمتی پایین را اعلام کرد، اطلاعاتی از احتمال عرضه نسخه فرانتیر این ساعت هوشمند توسط اپراتور آمریکایی تی موبایل (T-Mobile) منتشر شد که به‌نظر صحت داشتند. حالا نیز این شرکت، زمان عرضه و قیمت ساعت هوشمند گیر اس ۳ فرانتیر (Gear S3 Frontier) را برای بازار آمریکا اعلام کرده است.

قیمت ساعت هوشمند گیر اس ۳ فرانتیر شرکت تی موبایل، ۳۴۹ دلار خواهد بود

به‌گفته تی موبایل، ساعت هوشند گیر اس ۳ فرانتیر با پشتیبانی از شبکه ۴G LTE، قرار است با قیمت ۳۴۹.۹۹ دلار (۵۰ دلار بیشتر از قیمت شرکت AT&T) در اختیار کاربران قرار بگیرد. به‌علاوه خریداران می‌توانند با درخواست این ساعت از طریق طرح مربوطه به گوشی موبایل خود، آن را با اقساط ماهیانه ۵ دلار، خریداری نمایند.

هر چند شاید عجیب باشد در شرایطی که ۱۰ روز پیش شرکت AT&T پیش‌فروش این ساعت هوشمند را آغاز کرده، هنوز تی موبایل برنامه‌ای برای پیش‌فروش گیر اس ۳ فرانتیر ندارد. با این‌حال زمان زیادی تا عرضه رسمی این ساعت هوشمند باقی نمانده و علاقه‌مندان تا دو روز دیگر می‌توانند گیر اس ۳ فرانتیر را از طریق فروشگاه‌های تی موبایل دریافت کنند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 32016TechnoYab QR Code For: تی موبایل، زمان عرضه و قیمت ساعت هوشمند گیر اس ۳ فرانتیر را اعلام کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *