TMobile Galaxy Note 7 sales stop 01 - تی موبایل نیز فروش گلکسی نوت 7 را متوقف کرد
اشتراک

تی موبایل نیز فروش گلکسی نوت ۷ را متوقف کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

به دنبال اپراتور AT&T شرکت تی موبایل (T-Mobile) نیز اعلام کرد که در حال توقف فروش گلکسی نوت ۷ است. در حقیقت این کمپانی مخابراتی به تازگی اظهار کرد که فروش نسخه جدید، سالم و رفع عیب شده گلکسی نوت ۷ را موقتا متوقف کرده و از طرفی این موضوع برای طرح تعویض فبلت مذکور نیز رخ داده است و این پروژه به شکلی دیگر انجام خواهد شد.

همان طور که می‌دانید با اولین مرحله از عرضه گوشی گلکسی نوت ۷، خبرهای بسیار زیادی در مورد انفجار و آتش سوزی باتری این گوشی حرفه ای و سطح بالا منتشر شد. تا جایی که شرکت سامسونگ طرح فراخوانی تمامی گوشی های گلکسی نوت ۷ صادر شده در سرتاسر دنیا را کلید زد. اما بعد از عرضه نسخه جدید این داستان دوباره ادامه داشت و گلکسی نوت ۷ سالم نیز از آتش سوزی و انفجار باتری در امان نبود.

توقف فروش گلکسی نوت ۷ از سوی اپراتور  تی موبایل

بر اساس موارد ذکر شده از سوی این کمپانی، حالا پس از توقف فروش گلکسی نوت ۷ کاربران می‌توانند با مراجعه به فروشگاه های این شرکت و با ارائه گلکسی نوت ۷ معیوب یا سالم، هزینه پرداخت شده خود برای این گوشی را باز پس گیرند یا این که از میان دیگر گوشی های هوشمند تحت قرارداد، یکی را انتخاب کنند. البته تی موبایل هنوز به قول خود وفادار مانده و کاربرانی که در طول دوره پیش خرید، این گوشی را خریداری کرده بودند، هنوز هم از دریافت هدایای پیشفرض محروم نشده‌اند. خریداران گلکسی نوت ۷ در دوره پیش خرید تی موبایل در کنار خود دستگاه، یک سال اشتراک رایگان نتفلیکس را به همراه دستبند هوشمند گیر فیت ۲ و همچنین یک حافظه رم ۲۵۶ گیگابایتی دریافت می‌کردند.

بر اساس شواهد موجود، احتمال دارد در آینده نزدیک شاهد توقف فروش گلکسی نوت ۷ از سوی اپراتورهای ورایزن و اسپرینت نیز باشیم.

در هر صورت زمانی که گلکسی نوت ۷ به بازار عرضه شد، رسوایی های سامسونگ نیز شروع شد. طوری که عرضه دوباره نسخه سالم گلکسی نوت ۷ نیز دردی را دوا نکرد. در هر حال هم اکنون شرکت سامسونگ در بدترین شرایط خود قرار دارد و می‌بایست در مورد ادامه تولید گلکسی نوت ۷ تصمیم بگیرد. در نهایت با انتشار خبرهای جدید در این زمینه شما را از شنیدن آنها محروم نخواهیم کرد. از طرفی پیشنهاد می‌کنیم گوشی گلکسی نوت ۷ خریداری شده خود را سریعا به نمایندگی های فروش سامسونگ تحویل داده تا در امان بمانید!


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 27893 TechnoYab QR Code For: تی موبایل نیز فروش گلکسی نوت ۷ را متوقف کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *