lg oled hdr - جدیدترین تلویزیون های OLED ال جی با انواع فرمت‌های HDR سازگار هستند
اشتراک

جدیدترین تلویزیون های OLED ال جی با انواع فرمت‌های HDR سازگار هستند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: ال جی

ال جی الکترونیکس با مشارکت تعدادی از برترین شبکه‌های پخش و تولیدکنندگان محتوا ، قدرت فناوری HDR را در غرفه خود در نمایشگاه IFA 2016 برلین به نمایش می‌گذارد. این همکاری برای تأکید بر پیشگامی در بازارهای جهانی تلویزیون طراحی شده است و به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد تا برای اولین بار محتوای HDR را در جدیدترین تلویزیون های OLED ال جی ببینند.  بازدیدکنندگان از غرفه ال جی می‌توانند محتوایی را ببینند که با استفاده از سه فناوری  Dolby VisionTM HDR و HDR10 و همین طور HLG یا Hybrid Log Gamma دوباره ساخته شده‌‌اند.

جدیدترین تلویزیون های OLED ال جی به کمک فناوری HDR و با پشتیبانی از سه فرمت متفاوت ، تصاویر زنده‌ای را خلق می‌کنند

در حال حاضر، تلویزیون های OLED ال جی از دو فرمت متن باز HDR10 و Dolby Vision پشتیبانی می‌کنند. که فرمت برتر برای فیلم‌سازان و تأمین‌کنندگان محتواست. همه استودیوهای بزرگ متعهد به پشتیبانی از Dolby Vision برای فیلم‌های سینمایی هستند و بسیاری از تأمین‌کنندگان محتوا این فرمت را به عنوان فرمت پیش‌فرض برای سرویس‌های پخش ویدئویی انتخاب کرده‌اند.

ال جی و همکاران خود چندین رونمایی مختلف در نمایشگاه IFA خواهند داشت. فناوری HLG استاندارد جدید HDR است و از توزیع جریان بیت واحد استفاده می‌کند و می‌تواند توسط دریافت‌کننده‌های HDR و غیر HDR نسل قبل رمزگشایی شود. استاندارد جدید بدین منظور طراحی شده است که امکان ارسال محتوای HDR از طریق کابل و ارائه محتوای با کیفیت فوق‌العاده برای پخش زنده را میسر کند و همین امر فناوری HLG را تبدیل به انتخابی عالی در سرویس‌های پخش HDR می‌کند.

lg oled hdr 2 620x370 300x179 - جدیدترین تلویزیون های OLED ال جی با انواع فرمت‌های HDR سازگار هستند

علاوه بر این، در نمایشگاه IFA 2016، ال جی برای اولین بار ترکیب فناوری HDR و فناوری HFR یا High Frame Rate با محتوای HLG برای نمایش عموم خواهد گذاشت. ال جی با همکاری اتحادیه پخش اروپا محتوای HFR HLG را به نمایش می‌گذارد که با سیستم‌های MPEG DASH (پخش IP) و انتقال DVB-T2 سازگاری دارد. فناوری HFR یک فناوری جدید است که کیفیت تصاویر Ultra HD را افزایش می‌دهد، آن هم از از طریق افزایش فریم از ۲۴ فریم در ثانیه به سرعت ۱۲۰ فریم در ثانیه. این سرعت فریم بالا منجر به ایجاد حرکات روان‌تر و واقعی‌تر روی صفحه‌نمایش می‌شود.

Brian Kwon، رئیس بخش محصولات صوتی تصویری ال جی  گفت:

جدیدترین تلویزیون های OLED ال جی در ارائه فناوری تطابق‌پذیری بی‌مانندی دارند و پیشرفته‌ترین قابلیت‌های HDR را در بازار امروز و آینده به مشتریان ارائه می‌دهند. فناوری آینده HDR، صرف نظر از فرمت‌های استفاده شده، امکان استفاده از محتوای HDR با کیفیت را برای مشتریان بیشتری میسر می‌کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 23330TechnoYab QR Code For: جدیدترین تلویزیون های OLED ال جی با انواع فرمت‌های HDR سازگار هستند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *