7e94b01f b96f 444a 898b 120a28a4439a - جیرینگ از USSD به اپلیکیشن کوچ می‌کند
اشتراک

جیرینگ از USSD به اپلیکیشن کوچ می‌کند

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

جیرینگ که خدمات پرداخت به مشترکان همراه اول ارائه می‌کند، با توجه به تشدید تصمیم بانک مرکزی برای قطع پرداخت از طریق USSD، اپلیکیشن خود را ارا‌ئه می‌دهد و با استفاده از این اپلیکیشن خدمات خود را از سطح کاربران همراه اول فراتر خواهد برد.

مهرداد خطیبی مدیرعامل شرکت جیرینگ درباره‌ی ارائه‌ی اپلیکیشن این شرکت گفت: «در نمایشگاه تلکام امسال قصد داریم از اپلیکیشن جامع جیرینگ با نام جیرینگ‌پی رونمایی کنیم. این اپلیکیشن بر روی گوشی‌های اندروید و ios قابل نصب است.»

به گفته‌ی مدیرعامل جیرینگ، اپلیکیشن جیرینگ‌پی امکان خرید شارژ، پرداخت قبوض، خدمات اپراتوری، خرید بیمه‌نامه، پرداخت جرایم، نیکوکاری، خرید فروشگاهی و انتقال وجه جیرینگی را برای مشترکین همه اپراتورها فراهم می‌سازد. بدین ترتیب خدمات این شرکت که تا کنون تنها به همراه اولی‌ها ارائه می‌شد ازین به بعد به مشترکان ایرانسل و رایتل نیز ارائه خواهد شد.

خطیبی در خصوص خدمات پرداخت مبتنی بر NFC توسط جیرینگ توضیح داد: «مذاکراتی را برای انتخاب وندور انجام داده‌ایم ولی از نظر بنده، ارائه این خدمت، محدودیت‌هایی دارد که تجاری شدن آن را در کوتاه‌مدت با مشکل مواجه می‌کند.»

او ادامه داد: «در حال حاضر، صرفاً ارائه خدمت به مشترکانی که دارای گوشی هوشمند مجهز به NFC هستند، میسر است و سیم‌کارت مشترکان نیز باید برای دریافت این سرویس، تعویض شود. سرمایه‌گذاری اولیه برای تأمین زیرساخت ارائه خدمت در سمت اپراتور و پذیرنده (شبکه پرداخت) نیز قابل توجه است، لذا در حال حاضر، ارائه این خدمت، صرفه اقتصادی ندارد و جامعه هدف محدودی دارد.»


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25269TechnoYab QR Code For: جیرینگ از USSD به اپلیکیشن کوچ می‌کند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *