Teen hacker took less than 24 hours to jailbreak - جیلبریک آیفون 7 توسط یک نوجوان در کمتر از 24 ساعت
اشتراک

جیلبریک آیفون ۷ توسط یک نوجوان در کمتر از ۲۴ ساعت

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

به تازگی یک هکر نوجوان با نام Luca Todesco از طریق شبکه اجتماعی تویئتر، از جیلبریک آیفون ۷ در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داده است. با اینکه وی اذعان داشته که موفق به کشف رخنه امنیتی iOS 10 شده، اما قصد ندارد اطلاعات مربوط به آن را به این سرعت منتشر کند و فعلا منتظر عرضه یک آپدیت جدید از سوی اپل می‌ماند. اگر این خبر صحت داشته باشد، می‌توان گفت که آیفون ۷ با مجهز بودن به سیستم عامل iOS 10، در کمتر از دو هفته از زمان عرضه، به صورت کامل جیلبریک شده است.

یک هکر نوجوان در کمتر از ۲۴ ساعت موفق به جیلبریک آیفون ۷ شد؛ امنیت iOS 10 پایین است؟!

البته مشابه این خبر، پیشتر نیز از طریق همین رسانه اعلام شده بود، اما در گذشته تنها اطلاعات مربوط به این کار انتشار پیدا کرده بود و حالا خود Luca Todesco با حساب کاربری “qwertyoruiop@” در تویئتر، در رابطه با جیلبریک شدن پرچم دار جدید اپل صحبت کرده است. هر چند، اخبار قبلی نشان می‌دادند که لوکا، این کار را تنها برای استفاده شخصی انجام داده، اما آیا واقعا این خبر صحت داشته است؟

این هکر نوجوان در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت Motherboard داشته، از سختی‌های جیلبریک کردن آیفون ۷ گفته و اذعان داشته که فعلا اسرار مربوط به این کار را نزد خود نگاه می‌دارد. پیش از این، اپل برای پیدا کردن رخنه‌های امنیتی iOS 10، از پرداخت پول به عنوان جایزه خبر داده بود. زمانی که در این رابطه از Todesco پرسیده شد، وی با اشاره به اینکه iOS 10 نیز همانند هر چیز دیگری به صورت ۱۰۰ درصد ایمن نیست، اعلام کرد که هنوز تصمیمی برای به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به جیلبریک آیفون ۷ با اپل ندارد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25295TechnoYab QR Code For: جیلبریک آیفون ۷ توسط یک نوجوان در کمتر از ۲۴ ساعت

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *