جیم کری و کیانو ریوز
اشتراک

جیم کری و کیانو ریوز با درام آدمخوارانه لیلی امیرپور به سینما می آیند!

نویسنده: علی تاریخ: دسته بندی: فیلم

« دختری که شب تنها به خانه می رود » اولین ساخته آنا لیلی امیرپور بود. فیلمی در گونه وسترن-خون آشامی که در خیابان های تهران می گذشت و موفقیت های جهانی زیادی به دست آورد. حال فیلم جدید او با بازی جیم کری و کیانو ریوز در آستانه اکران است.

آنا لیلی امیرپور متولد انگلستان است اما در همان کودکی همراه خانواده به امریکا مهاجرت کرده و از مدرسه تئاتر، فیلم و تلویزیون دانشگاه کالیفرنیا فارغ‌التحصیل شده است.

او پس از ساخت ۳ فیلم کوتاه و یک موزیک ویدئو نخستین فیلم بلند خود را با نام «دختری در شب تنها به خانه می رود» ساخت که از نظر تصویری به وسترن اسپاگتی های «سرجو لئونه» و در صحنه های وحشت انگیزش به سینمای سورئال «دیوید لینچ» شباهت داشت. این فیلم در صحنه بین المللی موفقیت های زیادی کسب کرد و از جمله نامزد دریافت شیر طلای جشنواره فیلم ونیز شد.

به مدد این موفقیت، دست امیرپور برای ساخت پروژه بعدی اش بازتر شد و توانست بازیگران تراز اولی چون جیم کری، کیانو ریوز و جیسون ماموآ را به پروژه جذب کند. فیلمی به نام «دار و دسته بد/The Bad Batch» که یک قصه پریانی و عاشقانه آدم خواری است که در تگزاس امریکا می گذرد. این فیلم نخستین حضور بین المللی خود را در جشنواره فیلم تورنتو تجربه خواهد کرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20450TechnoYab QR Code For: جیم کری و کیانو ریوز با درام آدمخوارانه لیلی امیرپور به سینما می آیند!

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *