airpods 44 1 - خالی شدن باتری برخی ایرپادهای بی سیم اپل درون کیس شارژ
اشتراک

خالی شدن باتری برخی ایرپادهای بی سیم اپل درون کیس شارژ

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

ایرپادهای بی سیم اپل گرچه محصولی هیجان انگیز به شمار می روند، اما همانند بسیاری از اولین ها، خالی از اشکال و نقص نیستند. بعد از حدود ۳ هفته ای که از عرضه این هدفون های بی سیم به بازار می گذرد، برخی خریداران از مشکل خالی شدن باتری ایرپادها درون کیس شارژشان گله مند هستند.با تکنویاب همراه باشید.

طبق ادعای اپل، باتری به کار رفته در این محفظه شارژ تا ۲۴ ساعت توان شارژ کامل باتری آیرپادها را دارد، اما برخی گزارش ها حاکی از آن است که علی رغم قرار گرفتن هدفون ها درون محفظه مذکور، بعد از چند ساعت حدود ۴۰ درصد از ظرفیت باتری آنها کاسته شده است، در حالی که قبل از آن به طور کامل شارژ شده بودند و فعالیت اتصال بلوتوث نیز در حداقل حالت ممکن بوده است.

اپل در پاسخ به مشکل به وجود آمده پیشنهاد تعویض کیس شارژ را به کاربران داده است. افرادی که کیس های آنان جایگزین شده اعلام داشته اند که ظرفیت شارژ ایرپادهایشان در طی شب و درون محفظه مذکور کاهش نیافته است.

این طور به نظر می رسد که این ایراد تنها در تعدادی از اولین سری محصولات تولیدی وجود داشته باشد. ضمن این که تعداد گزارش های رسیده و افراد مراجعه کرده به مراکز خدمات پس از فروش اپل نیز موید محدود بودن این مشکل است.

البته هنوز رقم دقیق کیس های معیوب مشخص نشده. همچنین امکان آن وجود دارد که این نقص به مرور زمان نیز ایجاد و یا بعد از طی چند سیکل شارژ رفع شود. بنابراین هنوز نمی توان در خصوص گستردگی این مشکل اظهار نظر نمود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 37806TechnoYab QR Code For: خالی شدن باتری برخی ایرپادهای بی سیم اپل درون کیس شارژ

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *