1c3788814d826e584b7397d04f77ce57 L - دعوت نامه های 26 اکتبر مایکروسافت ارسال شدند؛ آیا شگفتی در راه است؟
اشتراک

دعوت نامه های ۲۶ اکتبر مایکروسافت ارسال شدند؛ آیا شگفتی در راه است؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

حساب کاربری مایکروسافت در شبکه اجتماعی توییتر امروز به صورت رسمی دعوت نامه های این کمپانی را برای تاریخ ۲۶ اکتبر (۵ آبان ماه) منتشر کرد.

در این توییت تنها به این نکته اشاره شده است که “در تاریخ ۲۶ اکتبر برای دیدن آینده ویندوز ۱۰ به ما بپیوندید” و توضیحات بیشتری درباره آنچه قرار است در این مراسم معرفی شود ارائه نشده. با این حال سکوت طولانی این شرکت در ماه های گذشته و اتفاقاتی که در زمینه توقف تولید گوشی های لومیا و نیز احتمال توقف دستبند سلامتی مایکروسافت منتشر شدند باعث می شود گمانه زنی ها در آستانه این مراسم به شدت افزایش یابند. در سال های گذشته و در کنفرانسی که قرار بود مربوط به معرفی سرفیس پرو ۴ باشد نیز مایکروسافت با غافلگیر کردن تمامی رسانه ها و کاربران، از اولین لپ تاپ اختصاصی خود یعنی سرفیس بوک رونمایی کرده بود و به همین دلیل می توان انتظار یک غافلگیری دیگر را هم از این شرکت داشت.

بر اساس شایعات منتشر شده گفته می شود محصولاتی همانند رایانه AIO از سری سرفیس، نسل جدید سرفیس بوک، سرفیس پرو ۵ و حتی تلفن های هوشمند خانواده سرفیس که بسیاری از کاربران گوشی های موبایل چندین سال در انتظار معرفی آنها هستند جزو کاندیداهای احتمالی مایکروسافت برای معرفی در این همایش می باشند. مایکروسافت هیچگونه اطلاعات و تصاویری از این محصولات منتشر نکرده و در صورت صحت این ماجرا، با یک غافلگیری بزرگ روبرو خواهیم شد. البته در طرف دیگر می بایست این احتمال را هم در نظر گرفت که ممکن است هیچ محصول سخت افزاری جدیدی رونمایی نشده و تنها به معرفی نسخه جدیدی از ویندوز ۱۰ پرداخته شود. نظر شما درباره این مراسم چیست؟ انتظار معرفی چه محصولاتی را از مایکروسافت دارید؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28116TechnoYab QR Code For: دعوت نامه های ۲۶ اکتبر مایکروسافت ارسال شدند؛ آیا شگفتی در راه است؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *