Essentials Phone Top - دوربین گوشی Essential دارای لرزشگیر مبتنی بر حسگر ژیروسکوپ است
اشتراک

دوربین گوشی Essential دارای لرزشگیر مبتنی بر حسگر ژیروسکوپ است

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اندروید

اوایل خرداد ماه بود که در نهایت اندی رابین از نخستین تلفن همراه خود با نام Essential رونمایی کرد. موبایل مذکور با طراحی زیبا و مشخصات سخت افزاری مطلوب توانست توجهات بسیاری را به سوی خود جلب کند اما کمپانی سازنده نه در خلال معرفی و نه در وبسایت خود اطلاعاتی را در رابطه با لرزشگیر دوربین اسمارت فون خود منتشر نکرده است.

حال حساب کاربری توییتر این کمپانی در پاسخ به سؤال یکی از کاربران در رابطه با بهره مندی Essential از لرزشگیر اپتیکال (OIS) یا لرزشگیر مبتنی بر ژیروسکوپ (EIS) عنوان کرده که این موبایل دارای فناوری EIS است.

لرزشگیر مبتنی بر ژیروسکوپ پیشتر در پیکسل های گوگل با بازخوردهای خوبی مواجه شده بود

گفتنی است فناوری لرزشگیر مبتنی بر ژیروسکوپ پیشتر در پیکسل های گوگل نیز مورد استفاده قرار گرفته و بازخوردهای مثبتی را نیز دریافت کرده است به گونه ای که تلفن های همراه مذکور پیش از عرضه HTC U11، در صدر رده بندی بهترین دوربین های موبایل از نظر وبسایت معتبر DxOMark قرار گرفته بودند.

لازم به ذکر است با وجود آنکه به عقیده بسیاری از افراد، لرزشگیر اپتیکال نسبت به نمونه مبتنی بر ژیروسکوپ عملکرد بهتری را از خود بر جای می گذارد، اما مسلماً وجود هر کدام از آنها شرایط بهتری را نسبت به عدم بهره مندی از هیچکدام رقم خواهد زد. با این حال مشخص نیست که چرا کمپانی سازنده اشاره ای به استفاده از EIS در دوربین Essential نکرده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 64443TechnoYab QR Code For: دوربین گوشی Essential دارای لرزشگیر مبتنی بر حسگر ژیروسکوپ است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *