AMD 620x349 - بالا رفتن تقاضا برای کنسول های بازی و افزایش درآمدهای AMD
اشتراک

بالا رفتن تقاضا برای کنسول های بازی و افزایش درآمدهای AMD

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

شرکت Advanced Micro Devices که بیشتر با نام AMD شناخته می شود گزارش داده که درآمدهای سه ماهه اخیرش به خاطر بالا رفتن تقاضا برای چیپ های گرافیکی مورد استفاده در کنسول های بازی حدود ۲۳.۲ افزایش یافته است.

این کمپانی پیش بینی کرده که درآمدهایش در سه ماهه چهارم امسال ۱۸ درصد نسبت به فصل قبلش بهبود داشته باشد که این میزان برابر با ۱.۰۳ تا ۱.۱۱ میلیارد دلار می شود.

گفتنی است براساس گزارش اخیر رویترز نیز تحلیلگران پیشتر ابراز امیدواری کرده بودند که درآمدهای این شرکت به رقم ۱.۰۶ میلیارد دلار برسد.

لازم است خاطر نشان کنیم پردازنده این شرکت هم اکنون در اکس باکس وان اس مایکروسافت مورد استفاده قرار می گیرد که در تاریخ دوم آگست رونمایی شد و همچنین کنسول PS4 Pro سونی نیز که قرار شده در تاریخ ۱۰ نوامبر معرفی گردد از آن بهره خواهد برد.

زیان خالص پیش بینی شده برای این کمپانی نیز برابر با ۴.۶ میلیون دلار یا معادل ۵۰ سنت بابت هر سهم در سه ماهه سوم منتهی به ۲۴ سپتامبر اعلام گردیده که این رقم در بازه زمانی مشابه سال قبل برابر با ۲۵ سنت بابت هر سهم یا ۱۹۷ میلیون دلار بوده است.

درآمدهای AMD نیز از رقم ۱.۰۶ میلیارد دلار به ۱.۳۱ میلیارد دلار رسیده که این میزان به مراتب بیشتر از درآمد پیش بینی شده ۱.۲۱ میلیارد دلار توسط تحلیلگران است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 30000TechnoYab QR Code For: بالا رفتن تقاضا برای کنسول های بازی و افزایش درآمدهای AMD

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *