45df1c1a 6a97 48da bd15 3cf651b310f6 - زاینر، کلیدی برای حل معمای انتشار اپ های iOS در ایران
اشتراک

زاینر، کلیدی برای حل معمای انتشار اپ های iOS در ایران

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

از طرفی هم چهارچوب‌هایی که توسعه دهندگان برای فروش قابلیت‌های داخل اپ برای آنان ترسیم شده میزان سود رسانی پروژه‌های این چنینی را به نصف کاهش می‌دهد. بعلاوه این مشکلات زمانی به چشم شما خواهد آمد که یک حساب توسعه دهنده برای خود تهیه کرده باشید و توانایی تبدیل درآمد خود را از حساب‌های بین المللی به پول رایج کشور داشته باشید (با توجه به تحریم‌های اعمال شده از شرکت‌هایی همچون ویزا، مستر و پی پال روی کشور ایران). در غیر این‌صورت که این راه تقریبا ناممکن به نظر می‌رسد. زاینر یک راه ساده‌تر پیشنهاد می‌دهد که به راحتی اپ‌های شما را یا در اپ استور منتشر می‌کند  یا امکان نصب اپ را بر بستر URL با استفاده از لینک مستقیم روی سیستم عامل  iOS فراهم می‌کند. زاینر ادعا می‌کند توانایی استفاده از سرویس‌هایی نظیر  پرداخت درون برنامه‌ای یا نوتیفیکیشن را بدون هیچ خللی در عملکرد اپ به توسعه دهندگان می‌دهد.

b018105b 282e 4332 9d02 05dfc022cff3 300x200 - زاینر، کلیدی برای حل معمای انتشار اپ های iOS در ایران

زاینر چگونه کار می‌کند؟

ساز و کار استفاده از زاینر براساس استاندارد in house distribution یا انتشار اپ‌های iOS بصورت محلی است که اپل به برخی از توسعه دهندگان اجازه انتشار اپ‌های خود در محیط‌هایی غیر از اپ استور می‌دهد که از برخی جهات انتشار اپ را ساده‌تر می‌کند. زاینر روش آسان‌تری برای نصب اپ روی تلفن هوشمند اپلی مشتریانی است که دانلود از اپ استور برایشان دشوار است و در بسیاری از موارد با اخطار معروف ۱۰۰۹ دسته و پنجه نرم می‌کنند و بعد از کمی کلنجار رفتن عطای آن را به لقایش می‌بخشند. هم اکنون اغلب بانک‌ها اپ‌های بانکداری خود در بستر iOS را به دلایل امنیتی و سهولت استفاده مشتریان، با این روش منتشر می‌کنند.

45df1c1a 6a97 48da bd15 3cf651b310f6 300x200 - زاینر، کلیدی برای حل معمای انتشار اپ های iOS در ایران

مراحلی ساده اما دقیق

روش استفاده از زاینر این‌گونه است که شما بعد از ثبت نام در آن فایل زیپ شده اپ خود را با قابلیت آپلودی که در اختیارتان قرار داده بارگذاری می‌کنید. در مواردی که فایل اپ شما حجیم باشد حتی می‌توانید از لینک مستقیم اپ خود که در یک سرور بار‌گذاری شده نیز استفاده کنید. در قسمت بعد باید bundle id اپ مورد نظر را در فیلد در نظر گرفته شده وارد کنید. سپس یکی از سرویس‌های مورد نظر خود را (طلایی ٬ نقره ای یا برنزی) انتخاب می‌کنید که هر کدام بر اساس امکاناتی که ارائه می‌دهد قیمت متفاوتی دارد. با درخواست ثبت به درگاه بانک رفته و مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت می‌کنید. پس از پرداخت درخواست شما در سیستم ثبت می‌شود و باید منتظر آماده‌سازی اپ ساین شده باشید. معمولا بین ۱ یا ۲ ساعت زمان می‌برد که اپ به صورت استاندارد ساین شود و در اختیار شما قرار گیرد. به محض آماده شدن اپ ساین شده پیامکی برای شما ارسال می‌شود که آماده سازی اپ ساین شده را اعلام می‌کند و با مراجعه به پنل کاربری می‌توانید اپ ساین شده را دریافت کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهید. ( تصویر زیر نمایی از پنل کاربری زاینر را نمایش می‌دهد)

128ac715 4cff 4ca8 bd11 6a5867d2fe52 300x200 - زاینر، کلیدی برای حل معمای انتشار اپ های iOS در ایران

مشتریان زاینر

تاکنون توسعه دهندگان زیادی از زاینر در راستای انتشار محلی اپ‌های خود استفاده کرده‌اند که البته برخی از آنها اپ خود را در اپ استور هم منتشر کرده‌اند. به اختصار به تعدادی از  آنها اشاره می‌کنیم:

7859606e 1a10 4219 a4c7 f59603d82091 300x200 - زاینر، کلیدی برای حل معمای انتشار اپ های iOS در ایران

همچنین زاینر در سرویس‌هایش اعلام کرده که توانایی انتشار اپ‌های رایگان شما در اپ استور را داراست و این قابلیتی است که به عنوان یک سامانه اختصاصی آن را رسما اعلام کرده است.

در پایان بد نیست بدانید که زاینر برای استفاده از سامانه‌اش قوانینی را برای کاربران وضع کرده که قبل از استفاده از این سرویس بهتر است با مراجعه به قسمت قوانین نگاهی به آن بیاندازید.

 برای بازدید از این سامانه به آدرس مراجعه فرمایید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 26152TechnoYab QR Code For: زاینر، کلیدی برای حل معمای انتشار اپ های iOS در ایران

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *