header ios10 1 - ساعت دقیق عرضه و دستگاه های دریافت کننده iOS 10
اشتراک

ساعت دقیق عرضه و دستگاه های دریافت کننده iOS 10

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

در شرایطی که جدیدترین آیفون های اپل رونمایی شده و در روزهای آینده روانه بازار می شوند، تنها نکته باقی مانده زمان دقیق عرضه و جزئیات مربوط به ابزارهای دریافت کننده جدیدترین نسخه سیستم عامل موبایل شرکت اپل بود، که در ادامه مطلب به آنها می پردازیم.

به طور قطع پیش از این شنیده بودید که قرار است iOS 10 سه روز پیش از عرضه رسمی آیفون های جدید، یعنی ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور) در دسترس کاربران آیفون ها و آیپدهای اپل قرار بگیرد. اما هنوز ساعت دقیق این اتفاق اعلام نشده، گرچه می توان با توجه به تجربه سال های قبل در این خصوص حدس هایی زد.

بر اساس این پیش بینی، آپدیت جدید از حدود ساعت ۱۰ صبح روز ۲۳ شهریور به وقت ایالات متحده، در این کشور در دسترس قرار می گیرد. این زمان برای اروپایی ها احتمالاً در حدود عصر باشد و کشورهایی آسیایی نیز از ساعات اولیه روز ۲۴ شهریور می توانند اقدام به دانلود نسخه جدید سیستم عامل موبایل اپل نمایند. بدین سان، در روز عرضه سراسری آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس، بیشتر آیفون های پیشین پشتیبانی شده نیز به این سیستم عامل مجهز باشند.

حال که صحبت از دستگاه های پشتیبانی شده به میان آمد، لازم به ذکر است که آیفون ۵ و نسخه های جدیدتر از آن می توانند iOS 10 را دریافت کنند. این مسئله در باره آیپد مینی ۲ و مدل های بعد از آن نیز صدق خواهد کرد. در جدول زیر می توانید تمام ابزارهایی که می شود جدیدترین نسخه سیستم عامل iOS را با آنها تجربه کرد مشاهده کنید.ios eligible 300x242 - ساعت دقیق عرضه و دستگاه های دریافت کننده iOS 10

آن دسته از کاربرانی که عضو برنامه بتای اپل باشند و همین حالا نیز از نسخه پیش نمایش iOS 10 روی گجت های خود بهره می برند، از همین امروز می توانند نسخه نهایی و پایدار این سیستم عامل را دریافت نمایند.

لازم به یادآوری است که برخی ویژگی های جدید سیستم عامل ابزارهای موبایل اپل، فقط روی برخی مدل های خاص آیفون و آیپد در دسترس خواهند بود. به عنوان مثال قابلیت «Raise to wake» تنها در آیفون SE و مدل های جدیدتر از آن کار می کند و آیفون های قبلی از آن بی بهره خواهند بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24199TechnoYab QR Code For: ساعت دقیق عرضه و دستگاه های دریافت کننده iOS 10

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *