samsung logo - سامسونگ با خرید شرکت کانادایی، ارتباط پیامکی را جذاب تر خواهد کرد
اشتراک

سامسونگ با خرید شرکت کانادایی، ارتباط پیامکی را جذاب تر خواهد کرد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

به زودی پیام های متنی ارسال شده از موبایل های گلکسی، ظاهری زیباتر به خود خواهند گرفت. سامسونگ روز گذشته اعلام کرد سیستم Rich Communications Services را از شرکت کانادایی NewNet Communication Technologies خریداری کرده است.

البته این شرکت که به NewNet Canada معروف است، همچنان به عملکرد مستقل خود ادامه خواهد داد، اما زیرمجموعه ای از سامسونگ الکترونیکس کانادا محسوب خواهد شد.

RCS در واقع نوعی استاندارد برای نسل نویل پیام های متنی در قالب SMS به شمار می رود، که پیام های عادی را به ویژگی هایی شبیه به اپلیکیشن های پیام رسان همچون فیسبوک مسنجر، آی مسیج و واتس اپ مجهز می سازد.newnet canada 300x136 - سامسونگ با خرید شرکت کانادایی، ارتباط پیامکی را جذاب تر خواهد کرد

این استاندارد جدید، کارکردهایی پیشرفته را به سرویس SMS پایه که در تمامی موبایل ها وجود دارد، اضافه می کند. سامسونگ می گوید کاربران قادرند روی تمامی شبکه ها، با استفاده از دیوایس های مجهز به RCS یا SMS معمولی، با یکدیگر به گفتگو بپردازند.

تحت فناوری RCS کاربر می تواند از تایپ پاسخ توسط مخاطبش آگاه شود، یا هنگامی که فرد موردنظر پیام ارسالی را مشاهده کرد، به فرستنده اطلاع دهد. همچنین قابلیت های بیشتری برای ارسال متن گروهی نیز در نظر گرفته شده که امکان افزودن یا حذف افراد از چت های گروهی را ممکن می سازد.

همچنین با استفاده از RCS امکان ارسال و اشتراک گذاری فایل های حجیم و تصاویر با کیفیت بالا نیز فراهم خواهد شد.

گفتنیست کمپانی مورد بحث هنوز اطلاعات بیشتری را در این رابطه ارائه نکرده، اما در بیانیه مطبوعاتی آنها می خوانیم «این خرید، نه تنها برای سامسونگ، بلکه برای صنعت مخابرات نیز یک نقطه عطف محسوب می شود.»


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31938TechnoYab QR Code For: سامسونگ با خرید شرکت کانادایی، ارتباط پیامکی را جذاب تر خواهد کرد

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *