sign samsung - سامسونگ تجهیزات مراقبت از پوست را در نمایشگاه CES 2017 معرفی میکند
اشتراک

سامسونگ تجهیزات مراقبت از پوست را در نمایشگاه CES 2017 معرفی میکند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

این روزها کمپانی های فعال در حوزه تکنولوژی بعضاً پا را فراتر گذاشته و وارد بازارهای عمومی جهان می شوند تا پتانسیل توسعه محصولاتی متفاوت و نوآورانه را بسنجند.با تکنویابهمراه باشید.

واحد Creative Labs سامسونگ که با رویکردی اینچنینی راه اندازی شده، ایده های خلاقانه و پروژه های متفاوتی را در سر می پروراند و قصد دارد سه تا از محصولات احتمالیش را در جریان نمایشگاه CES 2017 به نمایش بگذارد.

اگرچه کره ای ها هرگز ارتباطی با لوازم آرایشی بهداشتی و مسائل مرتبط با مراقبت از پوست نداشته اند، اما به نظر می رسد باید خود را برای مواجهه با دیوایس هوشمند S-Skin آماده کنیم.

S Skin Samsung w600 - سامسونگ تجهیزات مراقبت از پوست را در نمایشگاه CES 2017 معرفی میکند

این دستگاه که نامش را با پیروی از الگوی اسم گذاری برخی از اپلیکیشن های موبایل های سامسونگ انتخاب کرده، یک کیت مراقبت از پوست است که به کمک میکروسوزن ها و تشعشع نورهای فرکانس معین LED، برای بهبود چین و چروک، لایه برداری، براق کنندگی و رفع جای جوش و ناهمواری ها تلاش می کند.

گفتنی است S-Skin از طریق بلوتوث با تلفن هوشمند (احتمالاً اندرویدی) کاربر ارتباط برقرار کرده و به کمک اینترنت وضعیت سلامت پوست را سنجیده و برنامه درمان لازم را نمایش می دهد.

دیگر پروژه این موسسه «Lumini» نام دارد و از صورت مصرف کننده عکس برداری کرده و به کمک داده های پیش فرض و البته اینترنت، پردازش لازم را انجام می دهد و در نهایت توصیه هایی برای محافظت پوست و چگونگی آرایش بانوان ارائه می نماید.

CES2017 C Lab Main 1 w600 - سامسونگ تجهیزات مراقبت از پوست را در نمایشگاه CES 2017 معرفی میکند

دیوایس سوم که به نوعی یک اسباب بازی محسوب می شود، به وسیله برقراری ارتباط با بلوتوث یا NFC به تلفن یا تبلت هوشمند کاربر متصل شده و آموزه هایی در زمینه چگونگی راه اندازی اسباب بازی های مربوطه نمایش می دهد و از طرفی شبکه ای اجتماعی جهت سرگرمی دسته جمعی در اختیار کودکان می گذارد.

این ها فقط بخشی از برنامه های واحد Creative Labs سامسونگ هستند که در نمایشگاه CES 2017 به نمایش در می آیند. گفتنی است این رویداد کمتر از ۱۰ روز دیگر در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار می گردد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 37229TechnoYab QR Code For: سامسونگ تجهیزات مراقبت از پوست را در نمایشگاه CES 2017 معرفی میکند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *