65fc2c7088f56f3073fb9aa35c921b74 L - سامسونگ پشتیبانی Gear VR از گلکسی 7 را متوقف کرد (خطر آسیب های انسانی)
اشتراک

سامسونگ پشتیبانی Gear VR از گلکسی ۷ را متوقف کرد (خطر آسیب های انسانی)

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

همانطور که می دانید یکی از پرچمدارن سامسونگ تحت عنوان “گلکسی نوت ۷” با مشکلات احتراق باتری مواجه شد. حتی پس از ارائه نمونه های ترمیمی نیز این مشکل همچنان گزارش شد و غول کره ای مجبور به توقف تولید و خارج کردن گوشی های موبایل گلکسی ۷ از بازار شد. کمی بعد سامسونگ به طور رسمی از کاربران این مدل درخواست کرد که دستگاه خود را خاموش کرده و استفاده از آن را متوقف سازند.

هدست های واقعیت مجازی که این روزها بازار لذت های صمعی و بصری را در اختیار دارند، در بسیاری از مدل ها توسط گوشی های موبایل هوشمند هندل می شوند. سامسونگ نیز از جمله توسعه دهندگان این محصولات است. پروژه مشترک آنها با Oculus منجر به تولید Gear VR شد و کاربران بسیاری هم اینک این هدست را در اختیار دارند. آمارهای نیمه رسمی حاکی از آن است که بیش از ۱۰۰ دستگاه گلکسی نوت ۷ دچار مشکل مورد بحث شده و ۷ عدد از آنها به مرحله شعله های آتش رسیده اند.

gearvrnote7message 300x121 - سامسونگ پشتیبانی Gear VR از گلکسی 7 را متوقف کرد (خطر آسیب های انسانی)

از همین رو سامسونگ و Oculus در آخرین بروزرسانی نرم افزار هدست واقعیت مجازی خود، پشتیبانی از مدل گلکسی نوت ۷ را از مدار خارج کرده و کاربران این محصول قادر به استفاده از این هدست نخواهند بود. مبرهن است که دلیل این اقدام جلوگیری از آسیب های انسانی به کاربران است. پس از اتصال گلکسی نوت ۷، یک پیغام بدین مضمون رویت می شود:

((ایمنی مشتری الویت Oculus است. Oculus پشتیبانی از گلکسی نوت ۷ را از تمامی پلتفرم های خود تا اطلاع ثانوی حذف می کند. گلکسی نوت ۷ با این هدست (Gear VR ) سازگار نخواهند بود. برای اطلاعات بیشتر در زمینه نوت ۷ با کمپانی سامسونگ به طور مستقیم مکاتبه نمائید.))


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28573TechnoYab QR Code For: سامسونگ پشتیبانی Gear VR از گلکسی ۷ را متوقف کرد (خطر آسیب های انسانی)

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *