cm - سایت CyanogenMod از دسترس خارج شد
اشتراک

سایت CyanogenMod از دسترس خارج شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

سیانوژن، که شاید بتوان آن را پرطرفدارترین کاستوم رام اندرویدی دانست، پنجم دی‌ماه اعلام کرد که توسعه CyanogenOS و نسخه‌های آزمایشیCyanogenMod از تاریخ ۳۱ دسامبر (۱۱ دی) متوقف می‎شود. همچنین در بیانیه شرکت سیانوژن گفته شده بود که دسترسی به کد پروژه سیانوژن مد را باز می‌گذارند و تعدادی از اعضای اصلی، این پروژه را با اسم جدید LineageOS ادامه می‌دهند.با تکنویاب همراه باشید.

حالا بعد از گذشت تنها چند روز وب‌سایت CyanogenMod از دسترس خارج شده است و دیگر سایت مرتبط با این پروژه نیز باز نمی‌شود. تیمی که قرار بود ادامه‌دهنده راه سیانوژن مود باشد در وبلاگ خود پستی قرار داده و گفته که از این به بعد اطلاعات مربوط به این پروژه از طریق سایت LineageOSقابل دسترسی خواهد بود و به زودی این تیم اطلاعات بیشتری درباره پروژه خود منتشر خواهد کرد.

img201612271013310 - سایت CyanogenMod از دسترس خارج شد

همچنین یکی از اعضای تیم LineageOS در پاسخ به مطلبی در سایت Reddit گفت که در ابتدا باید کدها به شکل کامل بررسی و هماهنگ شوند. این تیم اعلام کرد: LineageOS‌ به طور کامل از CyanogenMod مشتق می‌شود و از همان کدهای منبع در آن استفاده خواهد شد. به همین خاطر ما نیز سعی می‌کنیم برنامه‌های خود را طوری پیش ببریم که کاربران CyanogenMod بتوانند بدون دردسر و پاک کردن حافظه گوشی به راحتی دستگاه خود را به LineageOS به‌روزرسانی کنند.

با توجه به انحلال شرکت سیانوژن و رویای بزرگی که برای رقابت با آی‌او‌اس و اندروید در سر داشت، حالا باید منتظر اطلاعات بیشتری از LineageOS بمانیم و ببینیم نتیجه این تغییر و تحولات به کجا خواهد رسید.

شما تجربه استفاده از سیانوژن یا دیگر کاستوم رام‌های اندرویدی را دارید؟ کدام رام را بیشتر می‌پسندید؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 37727TechnoYab QR Code For: سایت CyanogenMod از دسترس خارج شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *