0db3d841012f4a570513cfff8327aa6d L - سرانجام فیفا 17 برای پلتفرم ویندوزفون نیز منتشر شد
اشتراک

سرانجام فیفا ۱۷ برای پلتفرم ویندوزفون نیز منتشر شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

از آنجا که فوتبال به عنوان پر طرفدارترین ورزش جهان شناخته میشود، شبیه ساز کامپیوتری فیفا نیز همواره جزو محبوب ترین بازی ها نزد گیمر ها بوده اند. هر سال رقابت بین دو کمپانی بازی ساز کونامی و الکترونیک آرتس برای ساخت بهترین شبیه ساز فوتبال وجود دارد و امسال نیز هر دو کمپانی طبق معمول نسخه ی ۲۰۱۷ عناوین PES و FIFA را به بازار عرضه کردند. به نظر میرسد استراتژی الکترونیک آرتس برای استفاده از موتور فراست بایت برای اولین بار در سری فیفا جواب داده است و گیم پلی این بازی بیش از هر زمان دیگری جذاب است. اما در حالی که فیفا ۱۷ ماه گذشته برای دو پلتفرم موبایل اندروید و iOS نیز منتشر شد، خبری از ویندوزفون در این میان نبود که البته مسئله ی غافل گیر کننده ای نیز به شمار نمیرفت. همراه ما باشید.

به ماه سپتامبر باز میگردیم، زمانی که این بازی برای دو سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شد، EA صحبتی در مورد ارائه ی این بازی برای سیستم عامل ویندوزفون مایکروسافت عنوان نکرد. اما اینکه هنوز این کمپانی بازی ساز از پلتفرم موبایل مایکروسافت پشتیبانی میکند جای تعجب دارد. اگر شما نیز از جمله طرفداران پرشمار بازی فوتبال هستید و صاحب یک گوشی ویندوزی هستید، اکنون میتوانید این عنوان را به طور مجانی از داخل فروشگاه ویندوز دانلود و نصب نمائید. البته باید این نکته را عنوان کرد که بر خلاف اندروید و iOS که این بازی با نام FIFA Mobile Football برای این دو پلتفرم عرضه شد، نام این بازی برای ویندوز ۱۰ موبایل به FIFA 17 Mobile تغییر کرده است.

بر اساس گفته های کمپانی الکترونیک آرتس، این بازی شامل بیش از ۳۰ لیگ، ۶۵۰ تیم واقعی و همچنین ۱۷ هزار بازیکن واقعی است. محتوای بازی و مسابقات بروز هستند و برای اولین بار بازیکنان میتوانند وارد لیگ های دیگری شوند و با دوستان و دیگر بازیکنان در سراسر دنیا به بازی کردن بپردازند. تورنمت های لیگ در برابر نیز در دسترس هستند بنابراین اگر امتیازات لازم را دریافت کنید میتوانید سطح مربی و بازیکنان خود را افزایش دهید. همچنین FIFA 17 Mobile امکان ارسال جایزه و گفت و گو با دیگر بازیکنان را نیز فراهم آورده است. متاسفانه در بررسی این بازی مشخص شده است که در بسیاری از مواقع FIFA 17 Mobile دچار کرش میشود و یکی از راه حل ها برای رفع این مشکل، نصب بازی بر روی حافظه ی داخلی است. همچنین یادآور میشویم که این بازی نیاز به دسترسی به اینترنت دارد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28103TechnoYab QR Code For: سرانجام فیفا ۱۷ برای پلتفرم ویندوزفون نیز منتشر شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *