LG shows off the camera quality of the LG V20 before Sept. 6 launch 620x3301 - سرویس In Apps برای اولین بار در ال جی وی 20 به کار گرفته خواهد شد
اشتراک

سرویس In Apps برای اولین بار در ال جی وی ۲۰ به کار گرفته خواهد شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: ال جی

ساعاتی پیش ، کمپانی ایسر اولین کنفرانس پیش از نمایشگاه IFA 2016 را در برلین برگزار کرد.با اینکه هنوز نوبت به ال جی و برگزاری کنفرانس خود در قالب نمایشگاه ایفا ۲۰۱۶ نرسیده، ظاهرا کاسه صبر این شرکت لبریز شده و جزییاتی از محصول جدید خود را منتشر کرده است. در تصویر تازه منتشر شده از نمایشگر دوم ال جی وی ۲۰ (LG V20) که طی روزهای آینده معرفی خواهد شد سرویس In Apps گوگل مشاهده می‌شود که برای اولین بار در دنیا توسط تلفن هوشمند ال جی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اما سرویس In Apps چیست؟ این سرویس، جست‌وجو درون محتوای تلفن هوشمند را به شکل فراگیرتری امکان پذیر می‌سازد و با وارد کردن کلمه‌ای در سرویس جست‌وجوی گوگل، حتی اپلیکیشن‌های شخص ثالثی که توسط کاربر نصب شده‌اند نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

سرویس In Apps کارایی زیادی خواهد داشت

این سرویس می‌تواند در هر برنامه‌ای بدون نیاز به برقرار کردن اتصال اینترنت با انجام جست‌وجو به یافتن برنامه‌های باز شده اخیر و نام مخاطبین ذخیره شده روی گوشی بپردازد. برای نمونه موضوع جست‌وجوی شما درون تمامی شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام و غیره مورد بررسی قرار می‌گیرد و تمام جملاتی که موضوع مورد نظر شما را در بر داشته باشند به نمایش در خواهند آمد.

php2ya4rc 620x414 300x200 - سرویس In Apps برای اولین بار در ال جی وی 20 به کار گرفته خواهد شد

سرویس In Apps از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های نسخه هفتم از سیستم عامل اندروید موسوم به نوقا (Nougat) برشمرده می‌شود و از آنجایی که وی ۲۰ اولین موبایلی خواهد بود که از این سیستم عامل بهره می‌برد، بنابراین جای تعجب نیست اگر بگوییم این قابلیت برای اولین بار در دنیا توسط این اسمارت فون فعال می‌شود.

همانطور که در تصویر دیده می‌شود، این گوشی همانند برادر بزرگتر خود از دو نمایشگر بهره می‌برد ولی در وی ۲۰ کاربر می‌تواند سرویس In Apps گوگل را در نمایشگر دوم فعال کند. بدین ترتیب از باز کردن برنامه‌های اضافی جلوگیری شده و عمل جست‌وجو با سرعت بیشتری انجام می‌پذیرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 22895TechnoYab QR Code For: سرویس In Apps برای اولین بار در ال جی وی ۲۰ به کار گرفته خواهد شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *