Untitled 27 - از سر گیری فروش گلکسی نوت 7 در کره جنوبی به تعویق افتاد
اشتراک

از سر گیری فروش گلکسی نوت ۷ در کره جنوبی به تعویق افتاد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

چندی پیش در خبرها اعلام شد یکی از نهادهای دولتی کره جنوبی از سامسونگ خواسته تا مهلت تعویض یا مرجوع ساختن گلکسی نوت ۷ در این کشور را تمدید نماید. حال به نظر می رسد کمپانی کره ای به درخواست فوق پاسخ مثبت داده و از سر گیری فروش این فبلت را اندکی به تعویق انداخته.

طبق بیانیه سامسونگ، موبایل های جدید و سالم گلکسی نوت ۷ از تاریخ ۱ اکتبر (۱۰ مهر ماه) به بازار عرضه می شوند، یعنی سه روز دیرتر از موعد اولیه که برای فروش مجدد این اسمارت فون در نظر گرفته شده بود. دلیل این امر، مهلت دادن به کاربران برای تعویض یا مرجوع ساختن دستگاه های معیوب عنوان شده.

گفتنی است برنامه تعویض فبلت های نوت ۷ اولیه در کره جنوبی به کندی پیش می رود، و ظاهراً با گذشت زمانی طولانی از فراخوان اولیه، تاکنون فقط ۲۰۰ هزار عدد از کل ۴۰۰ هزار دستگاه به فروش رسیده در این کشور، به سامسونگ برگردانده شده اند. کشورهای دیگر همچون ایالات متحده، وضعیت بهتری از این نظر دارند و طبق گزارش های موجود، طی چند روز بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه نوت ۷ معیوب به نمایندگی های کمپانی کره ای تحویل داده شده اند.

در همین راستا، مقامات سامسونگ به خاطر سردرگمی ایجاد شده ناشی از این تأخیر، از مردم عذرخواهی کرده و اعلام نمودند این اقدام به منظور پایان دادن هر چه سریع تر به مشکلات موجود صورت می گیرد.

لازم به ذکر است اگرچه از سر گیری فروش گلکسی نوت ۷ در کره جنوبی با اندکی تأخیر مواجه شده، اما وضعیت فروش در دیگر کشورها کاملاً مبهم است، زیرا تا زمانی که پرونده موبایل های معیوب ختم به خیر نگردد، سامسونگ نمی تواند فروش در مناطق مختلف جهان را ادامه دهد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25450TechnoYab QR Code For: از سر گیری فروش گلکسی نوت ۷ در کره جنوبی به تعویق افتاد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *