7d923532 f96f 4e2d a705 dea2ba0e6bcf - سونی تجارت تولید باتری خود را در ازای 166 میلیون دلار واگذار کرد
اشتراک

سونی تجارت تولید باتری خود را در ازای ۱۶۶ میلیون دلار واگذار کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سونی

سونی روز دوشنبه دهم آبان ماه از کاهش پیش‌بینی خود برای درآمد سال مالی جاری خبر داد. این کمپانی همچنین اعلام کرده است که کسب و کار تولید باتری خود را واگذار می‌کند.

سونی در پی آن است تا به مدد کنسول پلی استیشن ۴ و همچنین هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر، نتایج خوب مالی را در سال مالی جاری رقم بزند.

سونی برای رسیدن به مقصد خود در نظر دارد تا کسب و کار تولید باتری را واگذار کند. این کمپانی اعلام کرده که Murata Manufacturing خریدار این بخش از سونی بوده و در قبال در اختیار گرفتن بخش تولید باتری سونی قریب به ۱۶۶ میلیون دلار پرداخت کرده است. سونی برنامه‌ی مدونی برای بازسازی کمپانی دارد که فروش بخش تولید باتری را باید بخشی از همین برنامه عنوان کرد. سونی در نظر دارد تا ساختار خود را مبتنی بر بازی‌های ویدیویی و حوزه‌ی سرگرمی و همچنین بخش تولید سنسور دوربین بازسازی کند. سنسورهای سونی در بسیاری از گوشی‌های هوشمند رده بالای بازار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سونی اعلام کرده که انتظار دارد تا سودی ۲.۶ میلیارد دلاری را برای سال مالی جاری که ماه مارس به پایان می‌رسد، به دست بیاورد. پیش‌بینی سود کسب شده توسط سونی در مقایسه با آمار ارائه شده این کمپانی در ماه جولای نشان از کاهشی ۳۰۰ میلیون دلاری دارد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 30731TechnoYab QR Code For: سونی تجارت تولید باتری خود را در ازای ۱۶۶ میلیون دلار واگذار کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *