Sonys Concept for Android w600 - سونی طرح مفهومی اندروید 7.0 را برای اکسپریا X منتشر کرد
اشتراک

سونی طرح مفهومی اندروید ۷.۰ را برای اکسپریا X منتشر کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سونی

همانطور که می دانید، کمپانی ژاپنی سونی سال گذشته برنامه ای تحت عنوان Concept for Android (طرح مفهومی اندروید) راه اندازی کرده که در واقع بستر آزمایش های نسخه بتای لانچر و قابلیت های سیستم عامل های آینده موبایل های اکسپریا است.

این طرح با نسخه آزمایشی اندروید مارشمالو و تلفن های هوشمند اکسپریا زد ۳ و زد ۳ کامپکت آغاز شد و بعد از حدود یک سال و معرفی جدیدترین نسخه سیستم عامل گوگل متوقف گردید.

حالا سونی موبایل رسماً خبر می دهد طرح مفهومی اندروید نسخه ۷.۰ برای تلفن هوشمند اکسپریا اکس منتشر شد.

Sonys Concept for Android w600 300x176 - سونی طرح مفهومی اندروید 7.0 را برای اکسپریا X منتشر کرد

گزارش ها حاکی از افزوده شدن برخی از قابلیت های جدید نوقا برای کاربران موبایل های سونی هستند که جدا از ویژگی های زیبای ظاهری و پنل نوتیفیکیشن جذاب آن، می توان به Multi-Window اشاره کرد که در واقع امکان اجرا و استفاده همزمان از دو برنامه را در اختیار کاربر قرار می دهد.

با این وجود سونی اذعان داشته این نسخه از اندروید صرفاً برخی از قابلیت های نوقا را در اختیار داشته و فقط با نسخه نهایی شباهت دارد. در نتیجه انتظار می رود به مرور زمان و با به روز رسانی های این طرح، شاهد اعمال قابلیت های بیشتری باشیم.

این طرح در حال حاضر فقط برای کاربران اروپایی موبایل اکسپریا اکس در دسترس بوده و برای ثبت نام آن باید اپلیکیشن Concept Installer را از گوگل پلی دانلود نمایید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31304TechnoYab QR Code For: سونی طرح مفهومی اندروید ۷.۰ را برای اکسپریا X منتشر کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *