35d2c4dd edf7 40b1 aafd 7ba51daf4d74 - سوپر ماریو ران در روز اول انتشار، پوکمون گو را پشت سر گذاشت
اشتراک

سوپر ماریو ران در روز اول انتشار، پوکمون گو را پشت سر گذاشت

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

پس از چهار ماه گمانه‌زنی، نینتندو اولین بازی خود برای پلتفرم موبایل را منتشر کرد. سوپر ماریو ران که پنجشنبه، ۲۵ آذرماه در اپ‌استور منتشر شد، توانست در ۲۴۴ ساعت اولیه‌ی عرضه آمارهای بسیار جالب توجهی به‌جای بگذارد. برآوردهای اولیه نشان از این دارند که این بازی در بیش از ۸۰ کشور، بیشترین آمار دانلود را در میان اپلیکیشن‌های iOS به خود اختصاص داده است. همچنین باید به قرارگرفتن این بازی در رتبه‌ی اول لیست پردرآمدترین اپلیکیشن‌های ۳۶ کشور اشاره کرد که شامل ایالات متحده‌، بریتانیا، فرانسه، آلمان و برزیل است.با تکنویابهمراه باشید.

هفته‌ی گذشته پیش از انتشار بازی سوپر ماریو ران برای iOS، کارشناسان پیش‌بینی کرده‌ بودند این بازی ۵۰ میلیون بار دانلود خواهد شد. بر اساس تخمین‌های Sensor Tower که برگرفته از اطلاعات پلتفرم Store Intelligence این موسسه است، بازی نینتندو در ۲۴ ساعت اولیه‌ی انتشار موفق شد به ۱۰ درصد از آمار دانلود ۵۰ میلیونی دست پیدا کند.

1a1d22f0 c55a 4b53 b42a 32681c5365c0 - سوپر ماریو ران در روز اول انتشار، پوکمون گو را پشت سر گذاشت

البته پوکمون گو برای اولین بار تنها در شماری از کشور‌ها منتشر شد، حال آنکه سوپر ماریو ران در بیش از ۱۵۰ کشور در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

در مورد درآمدزایی باید به این نکته اشاره کرد که قریب به ۱۰ درصد از افرادی که این بازی را دانلود کرده‌اند، با پرداخت هزینه‌ی در نظر گرفته‌شده برای استفاده از تمام قابلیت‌های سوپرماریو ران، برای نینتندو درآمدزایی کرده‌اند، به‌طوری که در ۲۴ ساعت اولیه، این بازی درآمدی ۵ میلیون دلاری برای نینتندو به ارمغان آورده است. در شماری از کشور‌ها نظیر ژاپن، سوپر ماریو ران در رتبه‌ی ۶ بازی‌های درآمدزا قرار دارد که نشان از عقب بودن این بازی از نظر درآمدزایی در مقایسه با سایر کشور‌ها است.

a7404a1d e361 4e0a aab8 d71bd3b8d45b - سوپر ماریو ران در روز اول انتشار، پوکمون گو را پشت سر گذاشت

در مورد زمان صرف‌شده برای بازی سوپر ماریو ران باید به این نکته اشاره ‌کرد که تغییرات نینتندو برای بهبود تجربه‌ی بازی باعث شد در ۲۴ ساعت اولیه، کاربران به‌صورت میانگین ۱۶ دقیقه صرف انجام این بازی کنند، حال آنکه کاربران بازی پوکمون گو و کلش رویال در ۲۴ ساعت اولیه، به ترتیب ۲۲ و ۲۸ دقیقه وقت صرف کرده‌اند.

b0e08f36 d4d8 41c3 824f f98e5617c563 - سوپر ماریو ران در روز اول انتشار، پوکمون گو را پشت سر گذاشت

باید دید که این بازی در روزهای آینده چه رکوردهایی رقم خواهد زد. نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع SENSORTOWER


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 35779TechnoYab QR Code For: سوپر ماریو ران در روز اول انتشار، پوکمون گو را پشت سر گذاشت

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *