leaked galaxy a w600 - شانزدهم دی ماه از موبایل های میان رده تازه سامسونگ پرده برداشته میشود
اشتراک

شانزدهم دی ماه از موبایل های میان رده تازه سامسونگ پرده برداشته میشود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

با وجود آنکه دیروز از فاش شدن رندرهای خبری تلفن های هوشمند میان رده سری A صحبت کردیم، حال سامسونگ با فرستادن دعوت نامه ای برای اصحاب رسانه، خواستار حضور آن ها برای پوشش خبری معرفی موبایل های سری A خود در رویداد این شرکت، شده است.با تکنویاب همراه باشید.

این رویداد، پنجم ژانویه ۲۰۱۷ (۱۶ دی ماه) در کوالامپور به منظور معرفی سه تلفن هوشمند میان رده سامسونگ که مانند هر سال با نام های یکسان A5، A3 و A7 عرضه می شوند، برگزار می گردد.

galaxy a invite w600 - شانزدهم دی ماه از موبایل های میان رده تازه سامسونگ پرده برداشته میشود

اگر اخبار تکنولوژی را دنبال کنید، مسلما می دانید که ۱۶ دی ماه، روزی است که درهای نمایشگاه بزرگ CES در وگاس آمریکا باز می شود. با این حال برگزاری رویدادی در چنین روزی که تمامی خبرنگاران از سرتاسر جهان در وگاس به سر می برند، بسیار عجیب به نظر می رسد. چرا که فاصله زیادی میان کوالالامپور و وگاس وجود دارد و مسلما اخبار رویداد سامسونگ زیر سایه پوشش خبری گسترده CES قرار می گیرد.

با این حال، سامسونگ روی برگزاری این رویداد در ۱۶ دی ماه مصمم است و شایعات منتشر شده خبر از ضد آب بودن موبایل های جدید سری A می دهند. طراحی دعوت نامه این رویداد نیز بر تصدیق این شایعات دامن می زنند و باید تا ۱۶ دی ماه منتظر اخبار این تلفن های هوشمند از سوی سامسونگ باشیم.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 37802TechnoYab QR Code For: شانزدهم دی ماه از موبایل های میان رده تازه سامسونگ پرده برداشته میشود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *