57468df4c4618850168b4568 copy 620x330 - شعبه‌ی جدید کارخانه کفش آدیداس در کشور آمریکا تماما توسط ربات‌ها اداره می‌شود
اشتراک

شعبه‌ی جدید کارخانه کفش آدیداس در کشور آمریکا تماما توسط ربات‌ها اداره می‌شود

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

کمپانی آدیداس یکی از چند نام بزرگ در دنیای محصولات ورزشی است که همواره با تکنولوژی پیش رفته و در چند سال اخیر هم شاهد عرضه‌ی محصولات فوق العاده و هوشمندی از سوی این برند بوده‌ایم. حالا مشخص شده است که شعبه‌ی جدیدی از کارخانه کفش آدیداس قرار است یک انقلاب صنعتی در حوزه‌ی محصولات ورزشی باشد.
کمپانی آدیداس به تازگی اعلام کرده که قصد دارد یک کارخانه‌ی تولید کفش در ایالت متحده‌ی آمریکا تاسیس کند و این کارخانه تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد. تا به اینجای خبر چندان چیز غیر عادی و عجیبی مشاهد نمی‌شود، اما قضیه تازه از آنجا که بدانید شعبه‌ی جدید کارخانه کفش آدیداس قرار است تماما توسط کارگران رباتی فعالیت خود را انجام دهد و نیروی کار این کارخانه را قطعات فولادی هوشمند تشکیل خواهند داد، نه متخصصان انسانی!

۱۶۰ انسان هم در این شعبه از کارخانه کفش آدیداس فعالیت خواهند کرد

این کارخانه‌ی فوق مدرن که قرار است با نام SPEEDFACTORY در ایالت آتلانتای آمریکا تاسیس شود، سرعت و دقت انجام روند تولید را بسیار بالا می‌برد و آدیداس را قادر میسازد که محصولات مورد نیاز مصرف کنندگان در کشور آمریکا را با سرعت بالایی به آنها تحویل دهد. اریک لیدتک (Eric Liedtke) از اعضای بورد اجرایی گروه صنعتی آدیداس در این باره می‌گوید که این کمپانی به عنوان یک برند خلاق و سازنده قصد دارد که با کمک مشتریان خود، آینده‌ را بسازد و آنها از این که برای اولین بار این سیستم خط تولید رباتی را در کشور آمریکا راه‌اندازی خواهند کرد، خوشحال هستند.

این برند آلمانی اعلام کرده است که شعبه‌ی جدید کارخانه کفش آدیداس آنها را قادر می‌سازد که سفارش کاربران در ایالات متحده‌ی آمریکا را با سرعت بالا و با حجم‌های بالا به آنها تحویل دهد و این موضوع فرصت بسیار مناسبی را فراهم می‌کند که مشتریان با استفاده از آن قدار خواهند بود تا حد زیادی سفارشی‌سازی محصول مورد نظر خود را انجام دهند و ظاهر، راحتی و اندازه‌ی مورد نظر خود را با دقت بالا از این کارخانه تحویل بگیرند.

11229158 adidas opening new factory in atlanta to ec03efce m 620x372 300x180 - شعبه‌ی جدید کارخانه کفش آدیداس در کشور آمریکا تماما توسط ربات‌ها اداره می‌شود

کارخانه‌ی SPEEDFACTORY قرار است که در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۷ کار خود را آغاز کند و در مرحله‌ی اول هدف تولید ۵۰ هزار جفت از محصولات ورزشی آدیداس برای این کارخانه تعیین شده است که بعد از دست‌یابی به این هدف تا پایان سال ۲۰۱۷، تلاش برای محقق شدن هدف بعدی یعنی دست‌یابی به رقم تولید ۵۰۰ هزار جفت از محصولات ورزشی آدیداس در دسته‌ی کتانی‌های ورزشی مخصوص دویدن و دیگر دسته‌ها آغاز خواهد شد.

البته لازم است بدانید که این کارخانه‌ی جدید قرار نیست خالی از انسان باشد و آدیداس به طور رسمی تاکید کرده است که ۱۶۰ نیروی متخصص انسانی برای مشاغل نظارتی و کنترلی در آن مشغول به کار خواهند شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20348TechnoYab QR Code For: شعبه‌ی جدید کارخانه کفش آدیداس در کشور آمریکا تماما توسط ربات‌ها اداره می‌شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *