xhiamo - شیائومی از سرویس پرداخت همراه Mi Pay رونمایی کرد
اشتراک

شیائومی از سرویس پرداخت همراه Mi Pay رونمایی کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: شیائومی, اخبار

همانطور که می‌دانید سرویس‌های پرداخت همراه بسیاری وجود دارد که توسط شرکت‌های مختلف تکنولوژی ارائه شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به Apple Pay، Android Pay و Samsung Pay اشاره کرد. اکنون شرکت شیائومی هم سرویس پرداخت همراه Mi Pay را معرفی کرده و به لیست ارائه دهندگان این سرویس اضافه شده است.

سرویس پرداخت همراه Mi Pay مانند دیگر سرویس‌ها با تکنولوژی NFC کار می‌کند. در حال حاضر سرویس پرداخت شیائومی فقط برای گوشی هوشمند Mi 5 که در واقع پرچم‌دار این شرکت است، در دسترس قرار گرفته و از چند بانک چینی نیز پشتیبانی می‌کند. این لیست شامل بانک ساخت و ساز چین، بانک مرکزی ارتباطات، بانک بازرگانان چین، بانک Huaxia و بانک صنعتی این کشور است. البته قرار بر ای شده که در طی چند ماه آینده بانک‌های دیگری از قبیل بانک مرکزی چین، بانک بازرگانی و صنعتی و بانک پکن از این سرویس پرداخت همراه Mi Pay پشتیبانی کنند.

Xiaomi Mi Pay 1 620x362 300x175 - شیائومی از سرویس پرداخت همراه Mi Pay رونمایی کرد

دقیقا همانند دیگر سرویس‌های پرداخت همراه موبایل، کاربران سرویس Mi Pay می‌توانند کارت‌های اعتباری و نقدی خود را به این سیستم متصل کنند و از این سرویس در تلفن همراه خود استفاده کنند، علاوه بر این گفته شده که کارت‌های هدیه هم شامل این بخش می‌شود.

باتوجه به جزئیات منتشر شده در این خبر، شرکت شیائومی گوشی‌های هوشمندی را برای پشتیبانی انتخاب می‌کند که مجهز به NFC باشند، انتظار می‌رود که این شرکت چینی در آپدیت‌های بعدی دستگاه‌های دیگری را مانند ردمی ۴ و ردمی نوت ۲ به دامنه سرویس پرداخت همراه خود اضافه کند. آنطور که پیدا است شرکت شیائومی فعالیت خود را به بخش موبایل محدود نکرده است و علاوه بر سرویس پرداخت همراه Mi Pay ماشین لباس شویی اختصاصی خود را معرفی کرده و قصد گسترش بخش لوازم خانگی خود را دارد. قیمت این ماشین لباس شویی ۲۲۵ دلار بوده که در واقع یک قیمت رقابتی در بازار به شمار می‌آید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 21584TechnoYab QR Code For: شیائومی از سرویس پرداخت همراه Mi Pay رونمایی کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *