Cu5AbBHW8AAKgUx w600 - شیطنت جدید راک استار؛ آیا بالاخره نسخه بعدی Red Dead معرفی می شود؟
اشتراک

شیطنت جدید راک استار؛ آیا بالاخره نسخه بعدی Red Dead معرفی می شود؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

شب گذشته شرکت Rockstar Games تصویری در حساب توئیتر خود منتشر ساخت که اغلب مردم تصور می کنند به نسخه بعدی بازی محبوب و مورد انتظار Red Dead اشاره دارد.

همانطور که در تصویر بالا می بینید، اگرچه تنها با لوگوی خونین و قرمز رنگ راک استار گیمز طرف هستیم، اما این شرکت همواره از این طرح برای بازی Red Dead استفاده کرده و علاوه بر این کمتر کسی انتظار دارد راک استار تصاویر گرافیکی از لوگوی خود را بی منظور توئیت کند.

در حال حاضر انتشار تیزر مورد بحث شور و هیجان عظیمی در بین هواداران و علاقه مندان به عناوین پرفروش زیرمجموعه Take-Two ایجاد کرده و توئیت مذکور در کمتر از یک روز نزدیک به صد هزار بار ریتوئیت شده است.

قریب به اتفاق همه مردم و حتی فعالان خوزه گیم معتقدند نسخه بعدی Red Dead در شرف معرفی است، اما با این وجود کسی نمی داند با Redemption 2 طرف خواهیم بود یا نسخه سوم این عنوان.

red dead redemption w600 300x169 - شیطنت جدید راک استار؛ آیا بالاخره نسخه بعدی Red Dead معرفی می شود؟

شایعات پیرامون این بازی در سال گذشته سر به فلک کشیده و قبل از هر مراسمی منتظر معرفی و رونمایی Red Dead جدید بوده ایم؛ اما حالا همه چیز رنگ و بوی واقعی تری به خود گرفته.

گفتنی است تابستان گذشته Red Dead Redemption به لیست عناوین بکوارد کنسول اکس باکس وان اضافه شد و اخیراً نسخه اول این عنوان، Red Dead Revolver نیز برای پلی استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت.

ما هم مثل شما بی صبرانه منتظر معرفی و عرضه نسخه بعدی بازی وسترن راک استار هستیم و امیدواریم تصویر منتظر شده تنها شیطنت مدیران شرکت امریکایی نباشد. آیا واقعاً در شرف رونمایی نسخه جدید Red Dead هستیم؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28927TechnoYab QR Code For: شیطنت جدید راک استار؛ آیا بالاخره نسخه بعدی Red Dead معرفی می شود؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *