Note 7 and packaging w600 - صاحب یک گلکسی نوت ۷ جدید و امن خبر از منفجر شدن موبایل خود می دهد
اشتراک

صاحب یک گلکسی نوت ۷ جدید و امن خبر از منفجر شدن موبایل خود می دهد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

فردی چینی گزارش می دهد که در روز دوشنبه یک تلفن هوشمند گلکسی نوت ۷ از سامسونگ خریداری کرده و پس از گذشت کمتر از ۲۴ ساعت، شاهد منفجر شدن این دستگاه بوده است.

این شخص خبر می دهد که موبایل خود را از طریق فروشگاه چینی «JD.com» خریداری کرده است. مرد ۲۵ ساله ای که «Hui Renjie» نام دارد، می گوید که آتش گرفتن موبایل منجر به آسیب دیدگی جزئی دو انگشت او شده اما از آنجایی که نوت ۷ بر روی مک بوک او قرار داشته، باعث شده تا به این لپ تاپ نیز آسیب وارد شود.

Note 7 and MacBook w600 300x169 - صاحب یک گلکسی نوت ۷ جدید و امن خبر از منفجر شدن موبایل خود می دهد

وی خبر می دهد که یکی از مسئولین سامسونگ در چین، به سرعت به ملاقاتش آمده و پیشنهاد تعویض این موبایل را داده، اما فرد متضرر پیشنهاد را رد نموده و اعلام کرده که تصمیم دارد این موضوع را رسانه ای کند، چرا که به بیان علت اصلی آتش سوزی از سوی سامسونگ اعتماد ندارد.

خبرگزاری «بلومبرگ» در این میان با سامسونگ تماس گرفته و از طریق ایمیل، این پاسخ را دریافت کرده است: «با این مشتری تماس حاصل کرده ایم و زمانی که دستگاه را از او دریافت کنیم، آزمایش هایی برای یافتن علت روی دادن این مشکل انجام خواهیم داد.»

مشکل آتش سوزی در گلکسی نوت ۷، مسئله جدیدی نیست اما سامسونگ خبر داده بود که سری جدید این محصولات، امن هستند و کاربران می توانند با خیال راحت آنها را تهیه کنند.

Mark of safety w600 1 300x104 - صاحب یک گلکسی نوت ۷ جدید و امن خبر از منفجر شدن موبایل خود می دهد

در این بین سامسونگ پیش از این گفته بود که یک مربع سیاه رنگ بر روی جعبه گلکسی نوت ۷، نشان دهنده جدید و امن بودن دستگاه است. این در حالیست که اکنون یک گلکسی نوت ۷ جدید و امن، منفجر شده و باید دید در نهایت پاسخ رسمی سامسونگ، پس از دریافت این دستگاه از فرد چینی چه خواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25979TechnoYab QR Code For: صاحب یک گلکسی نوت ۷ جدید و امن خبر از منفجر شدن موبایل خود می دهد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *