iphone 6s colors - صلاحیت ۷ شرکت از ۹ شرکت متقاضی واردات آیفون احراز شده است
اشتراک

صلاحیت ۷ شرکت از ۹ شرکت متقاضی واردات آیفون احراز شده است

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

هفته ی گذشته قائم مقام وزیر صنعت طی نامه ای به رئیس سازمان توسعه ی تجارت، ۹ شرکت را برای واردات و ارائه ی قانونی خدمات پس از فروش آیفون به این سازمان معرفی کرد. حال غلامحسین کریمی، رئیس اتحادیه ی دستگاه‌ های مخابراتی، درباره ی سونوشت این درخواست اظهار داشته است: «۹ شرکت متقاضی عضو و دارای مجوز از اتحادیه ی دستگاه‌ های مخابراتی هستند که صلاحیت ۷ شرکت از ۹ شرکت برای ارائه ی خدمات پس از فروش و واردات آیفون توسط اتحادیه احراز شده است».

وی در تکمیل این سخن خود افزوده است: «مجوز ۲ شرکت باقیمانده نیز در شرف صدور است».

کریمی با اشاره به پروسه ی اخذ مجوز واردات گفته است: «شرکت‌ های متقاضی درخواست مجوز خدمات پس از فروش در سازمان حمایت از حقوق مصرف‌ کنندگان و تولیدکنندگان تشکیل پرونده داده‌ اند و به اتحادیه ی دستگاه‌ های مخابراتی معرفی شده‌اند. پس از احراز صلاحیت توسط اتحادیه، سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، ارائه ی خدمات پس از فروش توسط این شرکت‌ ها را تأیید می‌ کند».

کریمی تأیید سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان را شرط دریافت مجوز واردات معرفی کرده و افزوده است: «پس از تأیید سازمان حمایت، سازمان صنعت و معدن اجازه ی ثبت سفارش برای واردات رسمی را صادر می‌ کند و شماره سریال گوشی‌ ها نیز در سامانه ی وزارت صنعت ثبت می‌ شود».

رئیس اتحادیه ی دستگاه های مخابراتی تأکید کرده است که این شرکت‌ ها برای واردات آیفون نمایندگی غیر مستقیم خواهند داشت و اپل به ایران نمایندگی مستقیم نداده است.

وی یادآور شده است: «طبق دستور رسمی تأکید شده که درباره ی تداخل صنفی در این قضیه سخت‌ گیری نشود؛ بنابراین مجوز خدمات پس از فروش توسط اتحادیه ی دستگاه‌ های مخابراتی یا مجوز فروش از اتحادیه ی لوازم صوتی و تصویری هر دو برای فعالیت مجاز است».


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 21040TechnoYab QR Code For: صلاحیت ۷ شرکت از ۹ شرکت متقاضی واردات آیفون احراز شده است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *