Nokia smartphones w600 - عرضه چهار موبایل متفاوت نوکیا در نیمه دوم سال 2017
اشتراک

عرضه چهار موبایل متفاوت نوکیا در نیمه دوم سال ۲۰۱۷

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: نوکیا

همانطور که می دانید کمپانی فنلاندی HMD Global برای مدت ۱۰ سال حق امتیاز تولید تلفن های هوشمند نوکیا را در اختیار گرفته و قصد دارد در سال آتی میلادی با قدرت وارد گردونه رقابت صنعت تلفن های هوشمند شود.باتکنویابهمراه باشید.

نخستین مدل این برند که از مدت ها پیش شنوای شایعاتش بوده ایم، موبایل میان رده نوکیا D1C است که گفته می شود احتمالاً در کنار یک یا دو مدل پرچمدار مانندنوکیا P طی رویداد کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ (یا حتی CES 20177) معرفی خواهند شد.

با همه این تفاسیر برخی از منابع آگاه خبر می دهند که نوکیا چهار موبایل متفاوت دیگر نیز برای نیمه دوم سال ۲۰۱۷ مد نظر دارد و در حال حاضر درخواست های تامین قطعات ارسال گردیده است.

پیش بینی می شود این موبایل ها بازه ابعاد ۵ الی ۵.۷ اینچ را پوشش داده و اغلب رزولوشن های QHD یا Full HD را ارائه کنند؛ از طرفی می دانیم ال جی، Century Technology و Innolux وظیفه تامین این نمایشگرها را بر عهده دارند.

تحلیلگران بر این باورند که تمام موبایل های جدید نوکیا در سال ۲۰۱۷ به صورت بین المللی عرضه می شود، اما قیمت آنها با توجه به کشور و اپراتور مخابراتی متفاوت خواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 37425TechnoYab QR Code For: عرضه چهار موبایل متفاوت نوکیا در نیمه دوم سال ۲۰۱۷

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *