dc3827e86e3638e3d7434d25e0eb066e L - فراخوان سمپوزیم شهر هوشمند سال 2016
اشتراک

فراخوان سمپوزیم شهر هوشمند سال ۲۰۱۶

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

امروزه با استفاده از علوم مرتبط با کامپیوتر، اینترنت و شبکه های هوشمند سازی الکترونیکی، دولت های مدرن در حال بهبود بخشیدن به زندگی انسان ها هستند. این اقدام نه تنها زندگی را برای مردم با سهولت بیشتری همراه می سازد، در بهره وری انرژی، امنیت، کاهش آلودگی هوا و… موثر است.

در همین راستا سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اعضای علاقه مند را به شرکت در سمپوزیم شهر هوشمند سال ۲۰۱۶ دعوت میکند. سمپوزیم شهر هوشمند سال ۲۰۱۶ حول محورهای اصلی “تجارت الکترونیک، ترابری، امنیت عمومی، آموزش و انرژی هوشمند” نهم آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد. این کارگاه در دو بخش صبح: سخنرانی، تبادل اطلاعات، تسهیم دانش، معرفی پروژه های تایوانی و بعدازظهر؛ نشست نفر به نفر نمایندگان کمپانی های تایوانی با نمایندگان سازمانها و شرکت های ایرانی فعال در حوزه های یاد شده برگزار می شود.

viis istungil 300x169 - فراخوان سمپوزیم شهر هوشمند سال 2016

تسهیل توسعه تجارت B2B  یکی از اهداف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی است و جریان های سرمایه گذاری خارجی و بهره گیری از دانش و تخصص روز دنیا به منظور ایجاد انطباق هرچه تمام تر رویه های داخلی با بین المللی یکی از عوامل رشد تجارت الکترونیکی B2B  در کشور خواهد بود.  آن دسته از اعضای سازمان که در هر یک از حوزه های ترابری، امنیت عمومی، آمورش و انرژی هوشمند فعالیت میکنند، می توانند تقاضای خود را به صورت کتبی تا پایان روز اداری شنبه یکم آبان ماه سال جاری به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ارسال کنند.  علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر استانداردها و توسعه همکاریهای بین الملل این مرکز با شماره ۸۵۱۹۳۷۱۸ تماس حاصل فرمایند. سمپوزیم شهر هوشمند سال ۲۰۱۶ در تاریخ نهم آبان ماه سال جاری در محل سالن باکری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برگزار خواهد شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29281TechnoYab QR Code For: فراخوان سمپوزیم شهر هوشمند سال ۲۰۱۶

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *