a7b2eea9 3e71 45fb 84f0 1e533333f4e7 - فروش نسخه آبی مرجانی گوشی گلکسی اس 7 اج از ۱۵ آبان آغاز می شود
اشتراک

فروش نسخه آبی مرجانی گوشی گلکسی اس ۷ اج از ۱۵ آبان آغاز می شود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

سامسونگ وجود مدل آبی مرجانی گلکسی اس ۷ اج را رسما تایید کرده است. این کمپانی خبری منتشر کرده مبنی بر اینکه فروش مدل آبی گوشی‌هوشمند مورد اشاره از ۵ نوامبر (۱۵ آبان) و در سنگاپور آغاز خواهد شد.

همانطور که احتمالا می‌دانید، گوشی گلکسی اس ۷ اج در ابتدای زمان عرضه، در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای، طلایی و صورتی-طلایی در دسترس مشتریان قرار گرفت و بنابراین رنگ آبی مرجانی این محصول در واقع پنجمین رنگ در نظر گرفته شده برای آن محسوب می‌شود.

در حالیکه سامسونگ هنوز به این موضوع اشاره نکرده که این مدل جدید به غیر از سنگاپور در چه بازارهای دیگری عرضه خواهد شد، اما گفته می‌شود که این محصول احتمالا در آمریکا نیز توسط اپراتور Verizon در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

باید به این موضوع اشاره کنیم که رنگ آبی مرجانی برای شرکت سامسونگ یک رنگ جدید محسوب می‌شود که اولین بار برای گوشی‌هوشمند گلکسی نوت ۷ در نظر گرفته شده بود. اما از آنجا که این فبلت مشکلات جدی داشت، سامسونگ مجبور به جمع‌آوری سراسری آن شد و سپس این کمپانی رسما اعلام کرد که تولید و فروش گلکسی نوت ۷ به طور کامل متوقف شده است. حال به نظر می‌رسد این غول کره‌ای تصمیم گرفته تا رنگ آبی مرجانی را در پرچمدار دیگر خود یعنی گلکسی اس ۷ اج بکار گیرد تا شاید از این طریق توجه افراد بیشتری را به خرید این گوشی‌هوشمند جلب کند.

در حال حاضر هیچ تصویر رسمی از مدل آبی مرجانی گوشی‌هوشمند گلکسی اس ۷ اج سامسونگ در دسترس نیست، اما این محصول قطعا شبیه به مدل آبی رنگ گلکسی نوت ۷ خواهد بود که در تصویر بالای مطلب آن را مشاهده می‌کنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29712TechnoYab QR Code For: فروش نسخه آبی مرجانی گوشی گلکسی اس ۷ اج از ۱۵ آبان آغاز می شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *