f044dfc3 09ef 46e8 8a91 671165b00ec5 - فلش زنون FS-X1 برای آیفون در فتوکینا 2016 معرفی شد
اشتراک

فلش زنون FS-X1 برای آیفون در فتوکینا ۲۰۱۶ معرفی شد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اپل

دوربین گوشی‌های هوشمند در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته‌اند و قادرند قابلیت‌های متعددی را در اختیار کاربران قرار دهند، بطوریکه شماری از دوربین گوشی‌های هوشمند عملکردی مشابه دوربین‌های کامپکت را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اما از جمله‌ی نقاط ضعف این دوربین‌ها باید به نبود فلش‌های قدرتمند روی این دستگاه‌ها اشاره کرد. گوشی‌های هوشمند در بهترین حالت از فلش ال‌ای‌دی بهره می‌برند که نمی‌تواند آنچنان که باید نور مناسبی را نظیر فلاش‌های زنون در اختیار کاربران قرار دهد. حال آنکه فوتوپرو برای حل این مشکل در آیفون‌های اپل، فلاشی زنون را برای این گوشی‌های هوشمند تولید کرده است.

عدد راهنمایی این فلش (Guide Number) برابر ۵.۶ بوده و قادر است ۵۳ درجه را در محور عمودی و ۶۶ درجه را در محور افقی تحت پوشش نور خود قرار دهد. این فلش با استفاده از بلوتوث که ۱۰ متر برد دارد به آیفون و اپلیکیشن دوربین متصل می‌شود.

با استفاده از باتری شارژ شده این فلش می‌توان تا ۱۳۰ بار از آن استفاده کرد. مدت زمان مورد نیاز برای فلش بعدی ۳ تا ۶ ثانیه است. شارژ این محصول با استفاده از درگاه میکرو USB است که در آن تعبیه شده و برای شارژ باید یک و نیم ساعت صبر کرد. هنوز قیمت این محصول مشخص نشده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24832TechnoYab QR Code For: فلش زنون FS-X1 برای آیفون در فتوکینا ۲۰۱۶ معرفی شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *